Vyberte možnost Stránka

Jak oholit pánské přirození? Tipy + galerie nejoblíbenějších stylů holení pubického ochlupení

Jak oholit pánské přirození? Tipy + galerie nejoblíbenějších stylů holení pubického ochlupení
Rate this post
!AdSense – before contentHolit či neholit, to je oč pod spodním prádlem běží! Zjistěte, jak oholit pánské přirození? Pro nerozhodné máme obrázkovou galerii stylů holení pubického ochlupení.

Holení pánského přirození, pro někoho běžná součást denní hygieny, pro jiného přirozenost, která má svůj důvod. Jak jste na tom vy?

Většinou platí, že to, co má člověk rád na sobě, vyžaduje i u těch druhých. Pakliže to tak není, dokáže to některé odpudit natolik, že by s dotyčnou osobou do postele nevlezli.

Naštěstí je tu hned několik stylů holení přirození, které představují kompromis mezi dvěma extrémy, a to úplným vyholením a úplnou džunglí.

Tipy, jak oholit pánské přirození

Mnoho pánů a gentlemanů dává přednost pouhému zastřihování pubického ochlupení. Tato metoda nepředstavuje riziko pořezání a také je vhodná pro ty muže, kteří mají problémy s citlivou pokožkou (holení někdy může podráždit kůži a vyvolat vyrážku).

Tip! Zastřihávání ochlupení provádějte nasucho, mokré chlupy je těžké upravit na stejnou délku.

Jste-li příznivci hladké pokožky i na intimních místech, pak se do procesu holení přirození pouštějte ve sprchovém koutu, či vaně. Mokré holení je pohodlnější a tolik pokožku těla nedráždí. Samozřejmostí by mělo být použití gelu či pěny na holení a ostré žiletky. Holení po směru růstu chlupů omezí pořezání na minimum, ale výsledek nebude dokonale hladký.

Tip! Držte holenou část pokožky napnutou. (Holení přirození bývá jednodušší při erekci.)

Věděli jste, že: Upravené a oholení ochlupení opticky zvětšuje vaše přirození

Styly holení pánského přirození

styly-holeni-panskeho-prirozeni-1

Basic Bikini – Oholíte ochlupení ze stran a horní části (dle linie vašeho spodního prádla. Tento styl vyžaduje oholení šourku a penisu dohladka.

Boy-Leg Bikini – Ochlupení oholíte dle linie spodního prádla (šourek necháte zarostlý), důležité je nezapomenout na horní část stehen. Vhodné pro muže, kteří nemají příliš chlupaté nohy.

3X „Brazilian“ – V případě tohoto stylu vás čeká holení stran, horní linie, šourku, penisu a také tzv. “hráze“, což je místo mezi varlaty a konečníkem.

Tento styl vyžaduje hladkou kůži i v okolí konečníku. 

styly-holeni-panskeho-prirozeni-2

Wedge – Užší varianta stylu 3X „Brazilian“. Výhody spočívají v optickém zúžení. Hodně dobře vypadá tento styl vyholení pod vypracovaným břichem.

Athletic – Rovněž podobný stylu 3X „Brazilian“, boční strany se ovšem nevyholují. Tento styl vyholení je hojně využívaný sportovci. Chlupy po stranách nechávají, aby jim nezarůstaly. Aktivní pohyb a zarostlé ochlupení spolu s elastickými dresy dělají neplechu.

GT – Zase trochu podobný stylu 3X „Brazilian, jen více “Adidas“. Tento styl holení přirození vyhovuje Asiatům a těm, kteří mají rovné chlupy.

styly-holeni-panskeho-prirozeni-3

Landing Strip – Chlapská verze oblíbeného dámského stylu holení. Šířka proužku by měla odpovídat šířce vaše ohambí. Tento styl vyzařuje sebevědomí a sílu.

Wax Bleach – Obarvená verze slavného stylu 3X „Brazilian“. Barva může být světle blond až tmavá zrz, to záleží na původní barvě vašeho pubického ochlupení.

4X „Brazilian“ – Styl holení vyžadující každodenní úpravu. Všechno ochlupení musí pryč.

Další triky a návody na holení pánského přirození najdete TADY.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.