Vyberte možnost Stránka

Posilování břišních svalů

Posilování břišních svalů
Rate this post
!AdSense – before contentPrvní měsíce nového roku jsou pro mnohé novým začátkem, novou snahou o to žít zdravěji a začít na sobě makat. Pokud je i toto váš přístup, pak vás jistě bude zajímat, jak posilovat břišní svalstvo a jak to vydržet až do úplného cíle. Přečtěte si rady, jak k posilování přistupovat, aby mělo požadované výsledky a vy jste se tak konečně mohl pochlubit vypracovanými břišními svaly!

Obsah článku

Odhodlání změnit se!

Předtím než začnete se cvičením, je nutné si uvědomit, čeho chcete dosáhnout a proč chcete změnu. Je jasné, že posilování na popud manželky nebo vyhecování od kámoše k celkové změně nestačí. K tomu, aby jste na svém břiše viděl vypracované ,,buchty’’ je třeba vlastního rozhodnutí a odhodlání. Bez vlastní vůle chtít se změnit, se vám přeměna zcela jistě nezdaří, prostě vás to přestane bavit a lenost zvítězí. Vlastní a opravdové odhodlání vám vydrží až do úplného konce. Vlastní rozhodnutí vám bude motorem, které vás doveze až k těm vysněným vyrýsovaným svalům!

Cílené a správně rozvrhnuté posilování vám pomůže nejen změnit své tělo, ale také vám bude pravidelně zlepšovat náladu a odbourávat stres způsobený pracovním tempem.

Jen posilovat nestačí!

Pokud jste rozhodl posilovat a vytvarovat své tělo, pak věřte, že jen posilování k úspěchu nestačí. Aby mělo celé cvičení vůbec cenu, je důležité zbavit špatných stravovacích návyků. K tomu, aby vám ,,vylezly’’ břišní svaly, je nutné dostat hladinu břišního tuku pod 10%. A to se vám nepodaří pokud budete svému tělu stále dodávat pravidelný přísun potravin obsahujících  nezdravé tuky (sacharóza, glukóza, fruktóza, dextróza…).

 

S jakými cviky vlastně začít?

Volba cviků je klíčová. Pokud s posilováním začínáte, volte cviky začátečnické. Jsou to cviky, které nejsou extra náročné a jejich provedení zvládne téměř každý. Postupem času si lze přidávat náročnější cviky a více opakování.

Pozn.: Je jasné, že nikomu se moc nelíbí být za začátečníka, ale brzy poznáte, že i snadné posilovací cviky dají zabrat.

Cvičící plán na začátek

Těžko pochopíte, jak vlastně cviky cvičit bez toho, aniž byste je viděli. Existuje celá řada videí, podle kterých se lze naučit správnou techniku cvičení.

Video pro začátečníky:

Jaké cviky na břicho cvičíte Vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.