Vyberte možnost Stránka

Hledáte kvalitní dřevěná okna? Vsaďte na firmu Pila Novotný

Hledáte kvalitní dřevěná okna? Vsaďte na firmu Pila Novotný
Rate this post

Z mnoha důvodů jsou dnes velmi oblíbené moderní dřevostavby. A nejen ty. Setkávat se můžeme i s roubenkami, z nichž doslova dýchá období našich předků. V každém případě je u nových i starých domů potřeba myslet na nová okna a dveře.

Obsah článku

Dřevěný dům si žádá svá kvalitní dřevěná okna

Pokud se rozhodnete pro stavbu dřevěného domu, zajistíte si nemovitost s jedinečnou atmosférou. Když bude navíc dům tvořen stejným materiálem, kde jen to půjde, bude vypadat naprosto dokonale. V případě, že se zaměříme na okna, se můžete s důvěrou obrátit na společnost Pila Novotný s.r.o.

Použití dřevěných oken má spoustu předností a své investice nebudete rozhodně litovat. Dnešní dřevěná okna a dveře jsou stylová a design ladí s různými směry navrhování domů i interiérů. Dřevěná okna od Pila Novotný, jsou elegantní, vkusná, souzní s okolím. Jsou také vysoce kvalitní, pokud dojde k nárazu, nedeformují se, jako se to stává u modelů od konkurence.

Jedná se o tuhá a pevná okna i dveře, jež nevyžadují složitou údržbu, lehce se čistí, což je jejich velká přednost. I o univerzálnosti tady můžeme mluvit. Když se rozhodnete pro změnu dekoru nebo stylu domova, stačí dřevěné dveře natřít jinou barvou a naprosto změní svůj vzhled.

Koupit si tady můžete okna do masivních roubenek, selských stavení, ale i do moderních dřevostaveb, zděných domů a horských chalup. Okna jsou v provedení Euro Rustik, vyznačují se moderními izolačními dvojskly nebo trojskly a moderním, kvalitním kováním.

Nechte se okouzlit i zabezpečit kvalitními dřevěnými okny a dveřmi

Polem působení této společnosti je nejen oblast Krkonoš, ale celá ČR. Ráda vám splní sen o krásných oknech a dveřích, z nichž bude kouzlený každý pohled ven. Dřevěná okna a dveře z dílny Pila Novotný jsou stylové, pečlivě vyrobené, dokonale ladicí s okolím. Špaletová i kastlová okna na roubenky jsou vyráběna v duchu tradičního krkonošského horského okna.

V nabídce najdete i spolehlivé a kvalitní vchodové dveře. Jsou dokonale zateplené a po designové stránce se vám budou velmi líbit. Budou krásnou „vstupní branou“ do vašeho příbytku. Protože jsou vyrobené precizně a do posledních detailů, budou vám sloužit mnoho let s tím, že si zachovají svůj původní vzhled. Volit můžete různé typy – výplňové, kazetové, rustikálně tesané nebo fošnové. V nabídce jsou i interiérové dveře v různých provedeních, a to prkenné, kazetové, fošnové a prosklené. Nechybí ani balkonová nebo francouzská okna a pojezdové dveře s HS portály.

Výběr masivu i povrchové úpravy dle vašeho vkusu

Dřevěná okna a dveře jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality. Používáno je dřevo smrkové, modřínové, borovicové, dubové a jasanové. Stejně tak je používáno nejlepší kování, zámky a panty. Povrchová úprava kartáčování dává sbohem jarním přírůstkům, které jsou měkčí, a povrch dřeva zůstane tvrdší.

Konečná podoba je prováděna za pomoci Osmo olejů, jež umožní jen lokální opravy. Dřevěné dveře a okna není následně nutné přebrousit celé, stačí nanést další vrstvy nátěru či udržovacího oleje.

Zavítejte do vzorkové prodejny

Ve vzorkové prodejně na vás čekají okna a možnosti rozmanitých kování, ať už jde o kliky, panty, kličky… Pracovníci vám převedou různé druhy povedení odstínů barev, jež lze kombinovat. Okna dveře je možné natírat pouze tenkou vrstvou olejové lazury, takže pod nátěrem vidíte dřevní léta, ovšem použít se dá i krycí barva, jež je dnes velmi trendy.

Barvy oken a dveří i celý design lehce skloubíte s celkovým vzhledem stavby. Navíc lez postavit rovnou celou roubenku či fošnovou konstrukci tedy skelet. Ta je opláštěna falešným roubením nebo OSB deskami na nichž je omítka. Firma nabízí i možnost obložení fasády zděného domu do stylu roubenky či moderní stavby a osazení okny, jež stavbu doslova rozzáří.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.