Vyberte možnost Stránka

Zajistí LED televize dokonalý divácký zážitek? Zjistěte výhody i nevýhody

Zajistí LED televize dokonalý divácký zážitek? Zjistěte výhody i nevýhody
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý den pravidelně usedáte na gauč? Se správně vychlazeným pivem v jedné a s ovladačem v druhé ruce očekáváte prvotřídní divácký zážitek a bohatý program? Pokud se nemůžete dočkat ani jednoho, je čas na změnu!

Rozšíření televizních programů není nic obtížného, za pár stovek měsíčně navíc si můžete užívat více filmů, sportu, dokumentů, hudby i zpravodajství. Aby však mělo rozšíření smysl, je třeba zajistit základ, a to dobrou televizi, která vám divácký zážitek zkvalitní na maximum!

Kvalitní obraz, skvělý zvuk, dostatečná velikost – Zjistěte, která LED televize splní vaše očekávání? 

 

LED televize a jejich výhody i nevýhody

V čem je vlastně LED televizor jiný, odlišný od LCD nebo plasma TV? Jde o LCD televizi s displejem z tekutých krystalů, jen s tím rozdílem, že bylo použité LED podsvícení. To zajišťuje lepší výkonové parametry, respektive vyšší dynamický kontrast a nulový únik světla.

Televize s označením LED jsou vybavené technologií LED podsvícení. 

Tyto televize jsou výhodnou volbou i z hlediska úspory energie a dlouhé životnosti. Chcete-li tedy šetřit svou peněženku i životní prostředí, vyberte si TV ve velikosti od 19″ do 80″ s podsvícením Edge LED či Full LED.

Lze koupit LED modely z oblíbené kategorie Smart TV nebo 3D.

Proč si LED TV pořídit?

+ nízká spotřeba el. energie

+ vysoký jas

+ delší životnost televize led

+ dobrý kontrast

Přes všechny plusy, má LED technologie i nějaké ty mínusy. Patří mezi ně horší pozorovací úhly i možnost přílišného podsvícení obrazu.

Nejprodávanější LED televize na ElektroOáza

Oslovili vás funkce a vlastnosti LED televizí? Pořiďte si kvalitní model za výhodné ceny v e-shopu Oaza.cz, který se stal finalistou pro Shop roku 2014!

led-tv-

Televize – Smart Sencor s integrovaným www prohlížečem a bezdrátovým připojením k domácí síti přes Wi-Fi, e-shop Oaza.cz

led-tv-sony

3D SMART LED televizor Sony KDL-42W805 s úhlopříčkou: 42″ (107 cm), e-shop Oaza.cz

led-tv-lg

LED televize LG 58UF830V  – Úhlopříčka 147 cm, LED, rozlišení Ultra HD (4K), WiFi integrovaná, e-shop Oaza.cz

Kompletní nabídku zahrnující led televize Samsung najdete v e-shopu oaza.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.