Vyberte stránku

5 tipů na oživení postelové nudy

5 tipů na oživení postelové nudy
Hodnocení

Když se v posteli nebavíte, zpravidla nefunguje ani váš vztah. Toto tvrzení je bohužel pravdivé a nic na něm nelze změnit. Milování zkrátka musí fungovat stoprocentně a obě strany se při této činnosti zkrátka mají bavit. Stereotyp ovšem přijít musí, neubráníte se mu. Můžete se s ním ale velmi rychle rozloučit. Za předpokladu, že použijete nějaké nové sexuální praktiky, afrodiziaka nebo erotické hračky. Pokud nevíte, do čeho aktuálně jít, jste na správném místě. V následujících řádcích vám totiž poradíme.

1. Prostě jenom sebe i protějška dokonale nalaďte

Mnohdy bohatě postačí vytvoření té správné atmosféry. Jestliže vás nebudou rušit vaše děti, vy se nejprve okoupete ve vířivce a poté dorazíte do nachystané ložnice, či hotelového pokoje, nebude co řešit. Zkrátka romantika jako vyšitá. Všechno můžete ještě vyšperkovat lahví toho nejlepšího vína, nějakou tou pomalou muzikou a třeba svíčkami. Výborná je také aromaterapie. Alternativ je zkrátka hodně a záleží jenom na vás a vašich nápadech. V nabídce spousty portálů jsou přímo specifické romantické pobyty se vším všudy.

2. Afrodiziaka skutečně povzbudí

Víte, co všechno může působit jako afrodiziaka? Možná byste se divili, ale není nutné hned myslet na španělské mušky a podobné přípravky. Začněte jednoduše na přírodní bázi. Mnohdy postačí zdánlivě obyčejná čokoláda. Vždyť v podstatě jakákoli kvalitnější dokáže dokonale nabudit nejenom chuťové receptory. Po vynikajícím chuťovém zážitku by mohl přijít dokonalý zákusek v podobě skvělého sexu. A když si pochutnávání na čokoládě s milováním propojíte? Proč ne?

3. Kouzla vibrací

Pro mnohé ženy představuje vibrátor jakousi samozřejmost, bez níž se neobejdou. Některé jej ale berou jako jakési narušení oné romantiky a přirozenosti. I tady lze zvolit klidně zajímavý kompromis. Vibrační vajíčko se o uspokojení ženy dokáže často postarat ještě lépe než standardní vibrátor. Vypadá přitom mnohem diskrétněji.

4. Trochu přitvrďte

Pokud se s partnerkou nebo partnerem už dokonale znáte, není se zapotřebí vůbec ničeho obávat. Ba naopak. Sex si zpestříte a do ložnice přinesete úplně něco jiného, co vám oběma třeba zatím chybělo. Výbornou pomůckou pro trochu tvrdší praktiky jsou pochopitelně pouta na ruce. Když se k tomu přidají ještě některé další pomůcky včetně specifických kožených oblečků, pak máte atmosféru jako vyšitou.

5. A co jiné praktiky?

Ač se to nezdá, v některých případech se vyplatí jen najít nějaké nové polohy, případně se zaměřit na nové sexuální praktiky. Mnohým mužům chybí anální sex. Ženy se k němu staví spíše zamítavě, nicméně při dokonalé lubrikaci si mohou přijít na skvělý zážitek, který jim už nikdo nikdy nevezme. A kde hledat inspiraci? Výbornou volbou je třeba facebook známého eshopu Růžový slon.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!