Vyberte možnost Stránka

Čekají vás zásnuby nebo svatba? Kupte své milé ten nejhezčí prsten

Čekají vás zásnuby nebo svatba? Kupte své milé ten nejhezčí prsten
Rate this post

 

Každá žena dostává ráda šperky. A když jde o šperky k extra výjimečným příležitostem, měly by být skutečně výjimečné a nádherné. Bezesporu budete souhlasit, když uvedeme, že zásnubní a snubní prsten jsou pro ženu jedněmi z nejvýznamnějších šperků. Jaký tedy své drahé, milé, krásné přítelkyni vybrat zásnubní prsten?

Zaměřte se na ženin vkus

Abyste trefili do černého, pečlivě si prohlédněte šperky, které vaše budoucí žena nosí. Jsou zdobeny kamínky? Jsou gravírovány nebo zdobeny tepáním? Z čeho jsou zhotoveny? Je to bílý, žlutý nebo růžový drahý kov? Možná jsou jemné, decentní, ale mnoho žen nosí i šperky větší, doslova nepřehlédnutelné, někdy i asymetrického tvaru…

Pak navštivte místo, kde prodávají kvalitní a nádherné šperky. Jedním takovým jsou klenoty SAVICKI – klenoty, jejichž dílna je tady již od roku 1976. Kromě toho, že u nich nakoupíte originální a jedinečné prsteny, náušnice, přívěšky a další kousky, nabízí i lákavé akce, díky nimž vás vyjde nákup mnohem levněji. Teď aktuálně je to „Velikonoční nadílka se slevami až 30 %“.

 

Ten pravý zásnubní prsten

Pánové, na zásnubním prstenu by měl být drahý kámen. Je na vás, pro který se rozhodnete, jaký bude mít tvar a jakou barvu. A nemusí být jen jeden. Prsten může tvořit mnoho drobných drahokamů, které mohou být seskupeny dohromady, nebo mohou zdobit prsten po jeho obvodu.

Velmi hezky a netradičně vypadají zásnubní prsteny s černým diamantem. Je elegantní, dechberoucí, luxusní, je prostě dokonalý. Chcete-li něco jemnějšího, podívejte se na šperky s diamanty nebo bílými safíry.

Snubní prsteny v souladu s vámi

Vy jako pár jste dobrodružní, nebo hraví, možná jste pohodoví a jste vesměs doma, nebo máte rádi pořádnou „Itálii“ ve vztahu? Podíváte-li se na snubní prsteny, musíte v nich vidět styl vás obou. Což takhle mít snubní prsteny s otiskem prstu? Anebo jednoduché z dvoubarevného zlata, ploché, široké krásných 6 mm?

Vybrat šperk, který budete nosit po zbytek života, je často náročné. Dejte si načas a zvažte všechna pro a proti. A nenechte si do výběru mluvit dalšími osobami. Vy dva budete těmi, kdo prstýnky budou nosit po zbytek života.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!