Vyberte možnost Stránka

Všestranné erotické pomůcky

Všestranné erotické pomůcky
Rate this post

Lze si díky nim zlepšit sexuální život, zdravotní stav i prostředí na zahradě!

V dnešní době již spousta věcí není tabu. Používání erotických pomůcek je jedním z ukázkových příkladů. Lidé se o nich baví veřejně a už jen málokoho by překvapilo, kdyby některou z pomůcek objevil v domácnosti svých přátel a známých. Sex je otevřeným tématem. Ve všech médiích slyšíte o problémech s erekcí, o různých milostných polohách, kamarádství s výhodami, nevěře či o používání erotických pomůcek.

Jak jste na to vy? Máte doma nějaký vibrátor, erekční kroužek, umělou vagínu nebo nafukovací pannu? A to je jen základní výčet erotických potřeb, které dokáží zpestřit milostný život jednotlivců i párů.

Abychom navázali na nadpis článku, tak budeme konkrétnější. Základní funkce erotických pomůcek je asi zřejmá všem, tedy zvýšit sexuální prožitek při sexu, autoerotice či jiných milostných hrátkách. Ale věřte, že i erotické pomůcky mohou mít i další uplatnění, některá jsou poměrně úsměvná.

 

Zdravotní Venušiny kuličky

Už jste někdy vyzkoušela venušiny kuličky? Víte, že kromě sexuálního uspokojení mohou mít i pozitivní vliv na vaše zdraví? Není výjimkou, že se jejich používání doporučuje ženám, které trpí inkontinencí (nedobrovolným únikem moči). S pomocí venušiných kuliček mohou posilovat vnitřní svaly.

Rovněž se doporučuje i ženám před či po porodu. Používáním venušiných kuliček si totiž ženy mohou posilovat pánevní dno. Tato skvělá erotická pomůcka tak dokáže posílit svaly pánevního dna a vrátit vás zpět do fyzické kondice po porodu.

Důvod je daný tím, že se snažíme kuličky udržet uvnitř a tím posilujeme vnitřní svalstvo, které běžně nepoužíváme. Zpočátku si pořiďte venušiny kuličky okolo 20 gramů, postupně pak můžete přidávat na váze. Nosit je můžete kdykoliv, třeba i při sportu, nebo v práci. Nebojte se, nikdo nic nepozná.

Používáte erotické pomůcky? Zkoušeli jste někdy rimming?

Vibrátorem na krtka

Na závěr něco pro zasmání. Řádí vám na zahradě krtek? Pak pro vás máme originální tip na to, jak s ním zatočit resp. vyhnat ho z vaší zahrady. Vezměte vibrátor (nějaký, který už nepoužíváte, ať se s nikým nedělíte o vašeho miláčka), vložte do něj silnější baterie a strčte jej do díry. Zde jej nechte chvíli v provozu a uvidíte, jaký to bude mít efekt na vašeho nechtěného návštěvníka.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!