Vyberte možnost Stránka

Máte doma andílka nebo ďáblíka? A co mu koupíte k Valentýnu?

Máte doma andílka nebo ďáblíka? A co mu koupíte k Valentýnu?
Rate this post

Považujete svou partnerku za nejhodnější bytost na světě? Nebo je pro vás sexy zlobivá holka, která neváhá udělat nějaký ten průšvih? Ať tak či onak, každá žena miluje šperky a blíží se den, kdy je třeba svého anděla nebo ďáblíka obdarovat – Den sv. Valentýna.

Obsah článku

Den svatého Valentýna

I když nemá svátek zamilovaných u mužů velkou oblibu, jde o ideální příležitost, jak si pomocí dobře zvoleného šperku získat její srdce, vyžehlit si problém nebo jí prostě udělat radost.

Zjistěte, kde najdete andělské i ďábelské šperky pro svou milovanou!

 

Jak vybrat správný šperk?

Šperk podle povahy

Je jisté, že povaha vaší partnerky přímo ovlivňuje její vkus. V praxi to znamená, že andílek nebude nosit žádné extravagantní prsteny, náramky či náušnice. Naopak bude chtít takový šperk, který je elegantní, jemný a bude jej moct nosit každý den. Ďáblík je úplným opakem, taková žena chce být středem pozornosti, je vyzývavá, drzá a nespoutaná, což znamená, že piercingy, tunely do uší a výstřední šperky jsou tím pravým ořechovým.

andel-1

Anděl nebo ďáblík?

Někdy se stane, že muž svou partnerku neodhadne a zatímco on ji ve své představě má jako sexy ďáblíka, ona se spíše považuje za anděla. Máte-li obavu, že náušnice, prsten nebo srdíčko na Valentýna špatně vyberete, pak není nic snazšího, než se podívat na to, co vlastně žena nosí. Jde o šperky jemné a elegantní nebo jsou to naopak samé výrazné kousky?

Krásný, ale ne příliš drahý!

Svátek zamilovaných není tak významnou událostí, jako je například výročí, žádost o ruku nebo narozeniny. Není proto nutné utrácet za šperk celé jmění. Chcete-li udělat své milované polovičce radost a dát jí šperk krásný a tematicky laděný, pak se podívejte do internetového obchodu anjelskydiabolske.sk. Najdete, zde velké množství šperků a speciálně přívěsků ve tvaru srdce.

Oceľový prívesok - srdce v srdci

Ocelový přívěsek z e-shopu anjelskydiabolske.sk potěší a zároveň nezruinuje váš rozpočet!

Vyberte valentýnský dárek chytře! V e-shopu anjelskydiabolske.sk najdete pestrou nabídku šperků ze stříbra, chirurgické oceli i s kameny od Swarovski.

Čím obdarujete svého andílka s ďáblem v těle vy?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!