Vyberte možnost Stránka

Zvětšení penisu je snadnější než si myslíte, podívejte se na jedinečné metody, jak penis zvětšit

Zvětšení penisu je snadnější než si myslíte, podívejte se na jedinečné metody, jak penis zvětšit
5/5 - (1 vote)

Průzkumy spokojenosti mezi muži mluví jasně – až 60 % z nich má pocit, že jejich penis není velký a uvítali by, kdyby byl o něco málo větší. Přestože se 60 procent může zdát jako velmi vysoké číslo, svým způsobem je to běžný jev, protože muži vnímají velikost penisu jako důkaz mužství, je vědecky dokázáno, že velikost penisu ovlivňuje například sebevědomí muže.

Máte i vy pocit, že potřebujete zvětšení penisu? Potom čtěte dál, prozradíme vám nejčastější a nejúčinnější metody, jak zvětšit penis.

Vyzkoušejte doplňky stravy pro zvětšení penisu

Stejně jako na podporu erekce existují doplňky stravy, vyrábějí se i produkty čistě na přírodní bázi pro zvětšení vašeho penisu. Jedním z takových přípravků je například doplněk stravy Vimax, který svým přírodním složením působí přímo na topořivá tělíska uvnitř penisu, ta roztahuje a pomáhá jim regenerovat, což zaručuje během erekce větší objem penisu. Účinek Vimaxu je dlouhodobý, na rozdíl od jiných krátkodobých přípravků je to obrovská výhoda.

Topořivá tělíska můžete podpořit i tím, že změníte svůj životní styl. Například vlivem kouření dochází k jejich ucpávání stejně jako se tomu děje v případě cév. Dokonce i změna životního stylu může pomoci vašemu penisu v mírném zvětšení ve stavu erekce.

Někteří muži vyhledávají různé chirurgické zvětšení penisu, ovšem to s sebou přináší spoustu nevýhod až rizik. Hlavní nevýhodou je, že chirurgické zvětšení penisu je nepřiměřeně drahé, vyjde na několik desítek tisíc, přitom reálné zvětšení penisu je nepatrné a pouze v jeho délce – objem nemá chirurgie jak zvětšit, protože každý zásah do topořivých tělísek s sebou nese obrovská rizika a možné trvalé následky. Proto je lepší dát přednost doplňkům stravy v podobě tablet, navíc šetrným vůči lidskému zdraví.

Bathmate a další metody zvětšení penisu

Zajímavou alternativou oproti dlouhodobému zvětšení penisu jsou vodní vakuové pumpy Bathmate. Přinesou vám výsledek ihned po použití, jedná se tedy o krátkodobé zvětšení penisu, ale zato velmi výrazné, a to jak v délce, tak i šířce. Navíc si s vakuovou pumpou Bathmate můžete užít mnoho erotických hrátek s partnerkou – což je jejich obrovská výhoda, že brání například stereotypnímu sexu.

Osvědčených metod na zvětšení penisu je však mnohem více, podívejte se, jaké metody na zvětšení penisu jsme pro vás vybrali. Možná budete překvapeni, jak je možné penis zvětšit. Některé metody jsou rychlejší, jiné zase pomalejší, ale zato s dlouhotrvajícími účinky.

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!