Vyberte možnost Stránka

Co muži na ženách milují nejvíce?

Co muži na ženách milují nejvíce?
Rate this post

Nabízíme Vám malý přehled nejkrásnějších věcí, kterými si žena dokáže získat obdiv u mužů!

Ženy, něžné stvoření, které si zaslouží obdiv, úctu a lásku. I když si to pánové nejednou nechtějí přiznat, nebo to nedávají najevo, žena pro ně zůstane navždy tou neodolatelnou a magickou múzou. Dokáží zpomalit, nechat tak všechnu práci a jen tak se na objekt své touhy zahledět. A to i při obyčejných každodenních maličkostech.

 

Obsah článku

Úsměv jako zdroj energie

Přirozený úsměv a schopnost rozesmát muže se dnes jen tak nevidí. Takové ženy si jednoznačně získají muže na svou stranu více než chladný výraz dokonale upravené krásky. Neodolatelný úsměv ženy dokáže muži zlepšit náladu na celý den.

 

Zdravé sebevědomí

Ženy, které jsou si vědomy svých předností, jsou velmi přitažlivé. Necítí se ohrožené jinými ženami, takže neprojevují žárlivost a nevyrovnané žárlivky mezi nimi najdeme jen zřídka. Každá žena je krásná a má jiné přednosti. Ženské křivky jsou samy o sobě estetickou záležitostí. Muži milují, když si je žena toho vědoma a upoutá pozornost tam, kde chce. Zároveň však ocení, když v sobě nosí jakési tajemství, které dovolí odhalit pouze vyvolenému.

 

Inteligence

Muži příliš neinklinují k přehnaným intelektuálkám, ale pokud si myslíte, že jim stačí prosté ženy typu „co na srdci, to na jazyku“, jste na omylu. Některým ano, ale opravdoví gentlemani mají rádi inteligentní ženy, s nimiž se mají o čem popovídat. Je to jeden z předpokladů pro rozvoj dlouhodobého vztahu.

 

Věrnost a péče (nejen) o sebe

V současnosti velmi vzácná vlastnost, která se nedá koupit. Snadno dostupné ženy jsou možná na zpříjemnění života, ale ne na vážné soužití. Věrné ženy mají v sobě jiskru a muži v nich nacházejí určitým způsobem druhou matku. Status matky si někteří muži uvědomí až v krizových situacích, ale věřte, že ženy a jejich schopnost výchovy muži obdivují. Zkušené ženy, které se dokáží vyrovnat s životními překážkami a nemyslí při tom jen na sebe, jsou pro muže neocenitelným vzorem.

 

Další důležité informace a návody najdete na ŽENUŠKY.cz

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!