Vyberte možnost Stránka

Chlapi sobě – Jak sexovat při “rýmičce“?

Chlapi sobě – Jak sexovat při “rýmičce“?
Rate this post

Jste nemocní? Nachlazení? Ale pořád stejně nadržení? Poradíme, jak sexovat, když v posteli “umíráte“ na nemoc jménem rýma!

Obecně se radí sexu při nemoci vyhýbat. My vám naordinujeme přesný opak. Sex je totiž skvělý životabudič, ať už vás trápí deprese nebo rýmička.

První dny rýmy jsou i pro toho největšího tvrďáka katastrofou, nejlepší je jen ležet a nechat se opečovávat. Ovšem, jakmile se trochu uleví, zázvorové čaje pomohou, pak může být v ložnici pána tvorstva poněkud smutno…

Sexy holka vyléčí i ty nejhorší stavy rýmy

Doktoři při chřipce nařídí izolaci nemocného od zdravých, což vede k jedinému. Dělat si dobře svou pravačkou ale po několikátém čísle omrzí. Proto je lepší přizvat pod peřinu svojí dobrou kamarádku nebo partnerku, která uvaří ten čaj a nasadí správnou sexy medicínu.

Pohled na její vypracovanou zadničku asi horečku nesníží, spíše naopak, ale přesto půjde o určitou formu psychické vzpruhy při nemoci.

Čemu se vyhnout?

Tvá ošetřovatelka by protentokrát neměla žadonit o pusu. Stačí totiž jen lehký polibek a příznaky chřipky jsou tady. Infekce dýchacích cest se může přenést přes rty, jazyk. A nebezpečí nákazy nehrozí jen při líbání, odpustit byste si měli i orální sex.

Pokud neudržíte jazyky za zuby, můžete si z obyčejné rýmy zadělat na horší virové onemocnění, které bude vyžadovat léčbu antibiotiky, a doba čekání na pořádný sex se vším všudy se ještě prodlouží.

Tip: Postelové hrátky při nemoci mohou způsobit přenos bacilů, proto si raději nasaďte roušky přes obličej. 

sex-pri-nemoci

Zalezte si spolu pod peřinu, bude vám teplo a ještě vytvoříte atmosféru tajného milování! Foto: Pinterest

Žádný sex-maraton!

Těžce nemocní muži by se neměli pouštět do nějakého několika hodinového dovádění. Přílišné fyzické vyčerpání při nemoci rozhodně nepomůže. Myslet je také třeba na teplo, prochladnout lze velmi snadno.

Co se vhodných poloh týká, začněte misionářem bez líbání, pokračujte na polohu zezadu (vleže), při motání hlavy se pak překulte na bok.

Nezapomeňte použít kondom! Sliznice pohlavního ústrojí pochytají vše, i to nechtěné.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!