Vyberte možnost Stránka

Ideální žena – Chcete ji mít doma?

Ideální žena – Chcete ji mít doma?
Rate this post

Máte představu ideální ženy, ale ne a ne ji najít? Máme pro vás tip, kde hledat!

Jaká je ideální žena dnešní doby? Na základě nejnovější studie byly publikovány poměrně překvapivé výsledky! 1000 mužů vytvořilo svými odpověďmi dokonalý ženský ideál!

 

Ideální žena podle mužů

Těžko říct, zda ideální ženu lze najít během seznámení přes internet nebo jen tak na ulici. S určitostí vám ale můžeme pospat, jaká je dokonalá žena!

 

Mezi nejdůležitější vlastnost dokonalé ženy patří neustálá chuť na sex! Tato vlastnost je pro většinu mužů nejdůležitější a je na ní postaven celý vztah.

Dále by ženě rozhodně neměly chybět vlastnosti, jako jsou dochvilnost a rychlost. Stručně řečeno, pokud žena dorazí před kino skutečně ve tři čtvrtě na 8, jak slibovala a k tomu bude dokonale oblečená, nalíčená, upravená, pak ke spokojenosti už nic nechybí!

Další věcí, která dělá ženu dokonalou, je její chuť k jídlu. Měla by si pochutnat na žebírkách i pořádném hamburgeru a přesto si však držet dokonalou figuru. Také nevypustí z úst větu: ‘’Dáme si na půl…?’’.

 

Do ženského ideálu také patří vysoká úroveň komunikativnosti, nezáleží na tom, zda okouzlí v internetové seznamce v chatu ona hledá jeho nebo muže zaujme pouhým pozdravem v obchodě! Mimo jiné má smysl pro humor a neurazí se kvůli každé narážce na její osobu.

Nežárlí. Když se bavíte se svou ex na večírku, když se usmějete na prodavačku v pekařství, když složíte kompliment své nadřízené.

Je finančně samostatná díky skvělé práci, přesto nijak nezanedbává chod domácnosti, kde je stále perfektně uklizeno, navařeno. Ideální žena má také vlohy pro výchovu dětí a nadšeně vítá každý hokejový a fotbalový zápas.

Dokonalá žena je stále zdravá, pozitivně naladěná a připravena podniknout každé dobrodružství.

 

Naivní přesvědčení

Tento článek by měl délku románu, kdybychom měli vypsat vše, co má ideální žena umět, dělat a mít. Jednoduše řečeno dokonalá žena není, ale až poznáte tu pravou a zamilujete se, bude vám připadat jako ideální, i když to tak v očích jiných mužů nebude.

Na každého muže čeká jeho ‘’ideální’’ žena! Tak hledejte! Seznamka elitedate.cz je plná dokonalých žen!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!