Vyberte možnost Stránka

Jak poznat, že jsou to silikony?

Jak poznat, že jsou to silikony?
Rate this post

Jak zjistit, že dva kopečky pod jejím tričkem jsou přírodní či umělé? Máme pro vás několik tipů!

Milujete nebo naopak nesnášíte silikonová prsa? Ať tak či onak, v každém případě se můžete stát obětí klamu. Proto jsme se rozhodli sepsat pár praktických tipů, které vám pomohou rozeznat pravé prsa od těch umělých!

Obsah článku

Poznat silikony i pod svetrem? Jde to!

V letním období dokáže rozeznat silikony téměř každý, ale nyní, kdy je většina holek zahalená do svetrů? Přečtěte si naše tipy a staňte se odborníkem na toto téma!

Doporučujeme zjistit pravost jejích ňader ještě před oslovením, poté už odmítnutí složitější!

Jak na rozpoznání

silikony-1Jako dva melouny

Přirozená prsa mají určitý tvar, lze je přirovnat k hruškám nebo kapkám apod. Pokud však koukáte na dva dokonale kulaté melouny, pak si můžete být téměř jistí, že nejde o dílo přírody.

silikony-1Viditelné jizvy

K vložení silikonových implantátů do těla je třeba 4 proříznutí kůže, po kterých zůstávají jizvy. Ty najdete obvykle v oblasti pod prsy, ve spodní části prsou, v okolí bradavek a v podpaží. Drobné jizvy lze vidět i v případě, že má oblečenou podprsenku nebo plavky.

silikony-1Nepřirozeně vysoko

Výtvor plastického chirurga poznáte také podle výšky posazení prsou. Přírodní ňadra jsou ve výšce podpaží, umělá začínají už nad podpažím. To je způsobeno tím, že se při operaci vkládají implantáty prsů právě v oblasti podpaží a prsa se tak posunou nahoru. Existuje však možnost, že dotyčná má správně vybranou podprsenku, a tak vypadají její ňadra dokonale jako silikonové implantáty. Toto riziko je však minimální, jelikož špatné spodní prádlo nosí 90% žen!

silikony-1 Nepřirozeně blízko

Pravá přírodní prsa mají mezi sebou prostor široký až šest cm, vložením implantátů se tato šířka výrazně zmenší. Také díky tomu vznikne mnohem výraznější žlábek mezi ňadry. Poud jsou tedy prsa nápadně blízko u sebe a ještě k tomu je lze přirovnat k fotbalovým míčům, jde téměř určitě o silikony!

silikony-1Šplouchy, šplouch

Další známkou toho, že se s těmito prsy nenarodila, jsou zvláštní šplouchavé zvuky, které jsou způsobené právě implantáty. Pokud je žena ve zcela tichém pokoji, pak silikonové implantáty naplněné solným roztokem šplouchají.  Jde o chybné naplnění silikonu, během něhož vznikne vzduchová kapsa a pohybující tekutina je pak slyšet.

Preferujete přírodní nebo umělá prsa?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!