Vyberte možnost Stránka

Víte, kde koupit kvalitní konzervované ovoce i zeleninu nejen pro restaurace?

Víte, kde koupit kvalitní konzervované ovoce i zeleninu nejen pro restaurace?
Rate this post

Kvalitní restaurace i jiné gastro zařízení, které připravují pokrmy zákazníkům, se vždy snaží používat jen nejlepší suroviny, z nichž je radost připravovat lahodná jídla. Pokud patříte k těm, kterým na chuti, vůni i vzhledu potravin záleží, vsaďte na produkty značky BASSTA. Budete plně spokojeni a s vámi i vaši klienti.

Chutná a prakticky balená konzervovaná zelenina

Tam, kde se hojně vaří, je jedna klasická velikost konzerva zeleniny doslova nic. Proto restaurace, pizzerie, bary, výrobny potravin, velké jídelny a další zařízení nakupují gastro balení. Je to výhodnější, praktické a jednodušší. Bassta nabízí gastro balení zelenina i ovoce, ale i dalších potravin, které vám přijdou zaručeně vhod.

Sortiment je skutečně obsáhlý a zahrnujete vše, co často a rádi používáte, ať už připravujete pokrmy klasické české, nebo se zaměřujete i na pokrmy ze zahraničních kuchyní. Kompletní nabídku najdete na webových stránkách https://www.bassta.cz/, ovšem pokud bychom se měli zaměřit na zeleninu a ovoce, o nichž mluvíme, můžeme si je konkrétně vyjmenovat.

Ze zeleniny jsou to konzervované fazole, rajčatové výrobky, kukuřice, cizrna, artyčoky, hrášek, nechybí ani zeleninové delikatesy a zeleninové směsi. Kupříkladu sterilovaný hrášek je k dispozici ve dvou velikostech balení, a to 400 g a 2 500 g. Je sterilován v mírně slaném nálevu, hravě jej použijete do mnoha dušených, vařených i pečených pokrmů.

Všechno, co pod značkou Bassta koupíte, je vyráběno s přispěním nejlepších pěstitelů, chovatelů a výrobců. Můžete si být jisti kvalitou zeleniny i ovoce, které jsou vždy ponechány dozrát na poli, v sadě či vinici atd.

Potraviny, které vám usnadní práci

Bassta myslí na vaše pohodlí při práci, na rychlost, kterou při vaření a přípravě pokrmů chcete docílit. I konzervované ovoce je připraveno tak, aby maximálně usnadnilo přípravu jídel, ať už je jejich základem, nebo doplňkem.

Vyzkoušejte gastro balení zeleniny, ovoce i jiných potravin od Bassta. Budete zajisté plně spokojeni.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.