Vyberte možnost Stránka

Cibulové kroužky

Cibulové kroužky
Rate this post
!AdSense – before contentRecept na lahůdku, která si získala velkou oblibu především díky fastfoodovému řetězci Burger King, je konečně odtajněn! Zkuste si vyrobit cibulové kroužky stejně tak dobré, jako tomu je v Burger King a získat nový ,,smysl’’ života.

Pokud milujete smažené věci a klasické bramborové lupínky vám už nedávají tolik blaženosti na jazyku, jako tomu bylo dříve, pak vyzkoušejte cibulové kroužky. Kroužky jsou vhodné k televizi, jako pohoštění pro návštěvu, prostě se hodí vždy a všude.

Obsah článku

Cibulová extáze

Zažijte stav, kdy váš jazyk bude vychutnávat každé sousto a pak to zděšení, když bude marně hledat poslední kousek cibulového kroužku. Tyto kroužky se stanou vaší novou závislostí!

Recept na cibulové kroužky

Na jedinečné cibulové kroužky si připravte: 2 velké bílé cibule, ½ hrnku bílé mouky, ½ hrnku mléka, ½ strouhanky, olej na smažení, sůl, pepř

 

Mouku, mléko

smíchejte v hladké, polotekuté těstíčko, které osolte a opepřte.

Pozn.: Pro lepší chuť můžete nahradit mléko pivem. také v případě, že máte rádi pálivé jídlo, můžete přidat také chilli koření.

 

Mezitím

obě cibule oloupejte a příčně nakrájejte na 1 -1,5 cm široké plátky. Tyto plátky pak rozdělte na kroužky.

Pozn.: Aby byly kroužky silnější můžete nechat například dva až tři u sebe. kroužky namočte do připraveného těsta a nechte je chvilku odležet.

 

Připravte si strouhanku a pánev s rozpáleným olejem. Kroužky obalené v těstíčku opatrně obalte ve strouhance.

Pozn.: Pro širší obalovací vrstvu, lze postup opakovat. Tzn. po obalení ve strouhance, dejte kroužky opět do těstíčka a pak znovu obalte ve strouhance. Obalené kroužky dejte smažit.

Zlatavé cibulové kroužky získáte po zhruba 3 minutách smažení. Kroužky nechte odkapat od přebytečného oleje na na papírový ubrousek.

 

Podávají se

samotné nebo s dipem dle vlastních chutí.

napsala: Lucie Drozdová

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.