Vyberte možnost Stránka

Zelená omeleta – Chuť, která vás dostane!

Zelená omeleta – Chuť, která vás dostane!
Rate this post
!AdSense – before contentZdravý a chutný recept, který využijete na vydatnou snídani i lehkou večeři.

Vyzkoušejte zelenou omeletu, která je hotová za pár minut!

Zdravý životní styl vyžaduje také zdravé stravování.

Zařaďte do svého zdravého jídelníčku také zelenou omeletu.

Zelená omeleta

Budete potřebovat: 3 vejce, 1 lžíci parmazánu, 1/3 šálku zeleného hrášku, 1 lžíci olivového oleje, 1 lžičku citronové kůry, kozí sýr, 2 lžíce másla , 1 lžíci máty

Postup je snadný a rychlý!

1. Nejdříve si uvařte v osolené vodě hrášek po dobu dvou minut. Uvařený hrášek přendejte do misky, pokapejte ho olejem, posypte strouhanou citronovou kůrou,osolte a opepřete.

2. V druhé misce rozšlehejte celá vejce, osolte a opepřete a přimíchejte strouhaný parmazán. Na pánvi rozehřejte máslo a vylijte do ní vaječnou směs. Omeletu smažte na střední plamen.

3. Hotovou omeletu dejte na talíř, naplňte hráškem, kozím sýrem a mátou. Přeložte jí na polovinu a servírujte s čerstvým pečivem.

Dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.