Vyberte možnost Stránka

Nejpůsobivější selfie světa! Místo – socha Krista Spasitele, Rio de Janeiro!

Nejpůsobivější selfie světa! Místo – socha Krista Spasitele, Rio de Janeiro!
Rate this post
!AdSense – before contentNejpůsobivější a nejoriginálnější selfie na světě, Lee Thomson se vyfotil na vrcholu sochy Krista Spasitele v Riu de Janeiro!

Lee Thompson je šéfem britské cestovní kanceláře, díky tomu dostal povolení vystoupat na vrchol sochy Ježíše v Riu de Janeiru. V místě, kam se dostane jen málokdo, pak vytvořil celosvětově nejoriginálnější selfie.

Jak se vám tato jeho selfie fotografie líbí?

selfie-1 selfie-2 selfie-3 selfie-4 selfie-5

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.