Vyberte možnost Stránka

Táta bije svého syna, ale buďte si jisti, že ho za to budete milovat!

Táta bije svého syna, ale buďte si jisti, že ho za to budete milovat!
Rate this post
!AdSense – before contentBrad Kuehner dává svému dítěti výprask, který se vám bude líbit. Mrkněte na zábavné video!

Brad Kuehner je bubeníkem v rockové kapele Atticus Avenue a své umění předvádí i mimo pódium. Mrkněte na nejroztomilejší bubnování, které předvádí na svém synovi.

Koukněte se na  na video!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.