Vyberte možnost Stránka

Video „First kiss“ parody

Video „First kiss“ parody
Rate this post
!AdSense – before contentNa internetu je in nové video s názvem „First kiss“, kde se sejde 20 lidí, kteří se ještě neviděli a mají se líbat.

Výborné virální video, které má už přes 50 milionů shlédnutí, shlédnout můžete níže:


Tento úspěch na sebe nadal dlouho čekat a vzniklo několik parodií, nejpovedenější je asi tato, kde se sejde také několik dvojic, ale nejde o líbání, ale trošku drsnější záležitost – „vyhonění“ – podívejte se, jak to dopadlo:

 
Pejsek a kočička si očuchávají zadečky?

A tito dva umělci se s tím také nemazlili a předvedli video, ve kterém se 84 minut líbají. Kdo to nedodíval celé do konce, ať dá like 🙂

 

A co ty? Už se taky natočil?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.