Vyberte možnost Stránka

Stírací mapa je skvělým dárkem pro cestovatele

Stírací mapa je skvělým dárkem pro cestovatele
Rate this post

Vánoce znamenají zase spoustu problémů s vymýšlením, čím koho obdarujete. Nejlepší jsou ti, co sami řeknou, po čem touží. Těch je ovšem málo. Daleko častěji musíte sami přemýšlet. My pro vás máme jeden tip na skvělý dárek pro milovníky cestování.

Cestování je v posledních letech oblíbenější než kdy dříve. Současná generace mladých lidí chce ze světa poznat co nejvíce, obvykle ještě tehdy, než se jim narodí děti. Máte kolem sebe někoho takového, kdo nadšeně poznává cizí země? Pak je jasné, co mu dáte k Vánocům.

Na stírací mapě si zaznačí místa, kde už byl

Vynikajícím dárkem je v takovém případě stírací mapa. Člověk si ji pověsí hezky v pokoji a bude si tam značit každé místo, které už navštívil. Tedy značit… Spíš stírat. Mapa funguje na podobném principu jako například stírací losy. Na začátku je všechno skryté, a jak postupně začnete seškrabávat krycí vrstvičku, objevuje se celý pestrobarevný svět.

Kupte mapu dle výběru

Pro ty, co objevují krásy ČR, se bude hodit stírací mapa ČR. Pro všechny, kdo cestují spíš ve velkém stylu, zase stírací mapa světa, kde si může stírat jednotlivé státy. Existují i velmi specifické varianty jako například mapa cyklotras v Alpách, vrcholků Alp či vinařských oblastí Evropy. Pro milovníky lyžování se nabízí stírací mapa Alpského lyžování. Každý si vybere dle svého vkusu. A kdyby ne, pořád je tady možnost nechat si zpracovat mapu zcela na míru. Existuje několik e-shopů, kde se mapy dají sehnat, mapy na míru objevíte na NastenneMapy.cz.

Darovat se dá i luxusní provedení

Přijde vám, že darovat papírovou mapu, kterou si člověk pověsí na zeď, je trochu málo? Nemusíte zůstat jen u papírové mapy. Stírací mapa Česka vypadá krásně například v dřevěném rámu. Hliníkové či dřevěné rámy se dají objednat v různých barvách, pozvednou váš dárek zase o kousek výš. Cestovatelé budou určitě nadšení, když jim dáte takový dárek, který má myšlenku.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.