Vyberte možnost Stránka

Intimní posilovna: Vaginální vzpírání je hitem mezi ženami

Intimní posilovna: Vaginální vzpírání je hitem mezi ženami
Rate this post
!AdSense – before contentŽe ženy posilují, není nic nového. Ale, že posilují své intimní partie, to je tedy novinka!

O tom, že posilovat se dá vše a zvláště pak ženské přirození, je šestatřicetiletá rodačka z Vancouveru Kim Anami více než přesvědčená. Jako vztahová a intimní koučka radí svým klientkám posilovat vagínu – má to zlepšit psychiku i sex.

Podle Kim jsou totiž oslabené vaginální svaly jedním z důvodů nekvalitního sexu a celkově horšího psychického rozpoložení. 

Sama jde příkladem!

Kim je o pozitivních účincích vaginálního posilování natolik přesvědčená, že začala vyučovat toto téma na svých seminářích. Každá žena prý dokáže zlepšit kondici svých intimních partií a “uzvednout“ pak nevídané závaží.

Od koblihy k surfařskému prknu…

Trenérka intimního posilování zvládne sama opravdu neuvěřitelné věci, pomocí svých vaginálních svalů udrží koblihy, kokosový ořech, činku, ale také surfařské prkno.

intimni-posilovna-3 intimni-posilovna-2

Co všechno udrží? Podívejte se na video

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.