Vyberte možnost Stránka

Jak správně vybrat oblek pro radost?

Jak správně vybrat oblek pro radost?
Rate this post
!AdSense – before contentMáte černý oblek a v šatníku vám visí i byznys oblek? Pak potřebujete ještě oblek pro radost!

Chcete být kravaťák jak se patří? V tom případě nemůže ve vaší sbírce obleků chybět ten, který budete nosit jen tak, pro radost! V Česku je to stále ještě neslýchané!

Vzít si oblek jen tak, když jdete do města strávit hezké odpoledne, to je jen pro muže, kteří mají módní sebevědomí. Jen ti totiž zvládnou čelit otázkám typu “Ty jdeš na svatbu?“. 

Že vy módní odvahu máte? Chcete se odlišit a vypadat jako pravý gentleman? Chcete získat pozornost? Oblek pro radost vykouzlí z obyčejných chvil chvíle nezapomenutelné.

Jaký oblek pro radost zvolit?

Aby plnil oblek pro radost svou úlohu, měl by být ztělesněním vašeho stylu, vkusu a osobnosti. Ideálně, aby šlo o vaší oblíbenou barvu, vzor, střih. Samozřejmostí je správná velikost, která bude lichotit vaší postavě.

Může tedy jít o hezký modrý oblek s kostkou nebo proužky. Bát se nemusíte ani odvážnějších vzorů a barev – ty vás v případě správného kombinování posunou do gentlemanské ligy.

pro-radost-1

Ve volném čase se odlište a vzpomeňte si na své oblíbené barvy

Trochu kreativity do toho oblékání

Aby radost z vás vyloženě čišela je třeba kromě obleku samotného vnést trochu té originality, volnosti a kreativity do zbytku oblečení. Košile, pásek, barevné ponožky, nápaditá kravata nebo lépe motýlek a do klopy píchnout ozdobu.

Svobodomyslnější typy pánů mohou košili nahradit tričkem a kalhoty ohrnout.

pro-radost-3

Oblek pro radost není slavnostní oděv

Pokud máte na oblek pro radost náladu, nepřemýšlejte složitě, co k němu vzít na sebe. Nechte vaší fantazii plynout, sáhněte po tom, co se vám líbí a ne po tom, co podle vás oslní vaše okolí. Oblékejte oblek pro radost s láskou a noste jej s jistotou, pak bude plnit svou úlohu přesně dle vašich představ.

pro-radost-2

Na západ od našich hranic, je oblek pro radost nedílnou součástí pánského šatníku. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.