Vyberte možnost Stránka

Jak pečovat o ruce? Naučte se zásady pánské manikúry

Jak pečovat o ruce? Naučte se zásady pánské manikúry
Rate this post
!AdSense – before contentOproti vousům a účesu jsou ruce u mužů stále nejméně opečovávanou částí. Přitom právě rukou si ženy všímají hned z kraje seznámení, prozradí jim totiž mnoho!

Udržovaný vzhled muže je kombinace hned několika věcí. Udržovaný sestřih vlasů, vypracované tělo, péče o vousy a pokožku obličeje… Jedna věc je však stále opomíjená – ruce.

Není výjimkou, že na první pohled upravený muž má na druhý pohled nedostatek v podobě špinavých, dlouhých nehtů a suché kůže na rukou.

Pánská manikůra je snadný a rychlý proces, je však nezbytný pro celkově upravený vzhled! 

Přirozeně upravené ruce muže

U pánské manikúry je třeba dbát na přirozený vzhled. Jednou až dvakrát do týdne si tedy dejte “do pořádku“ své nehty. Ostříhat je do kulatého tvaru, zapilovat hrany, odstranit kůžičky kolem nehtového lůžka zvládne každý chlap. Všechno potřebné nářadí najdete pěkně po kupě v pánské manikůře.

Chcete si dopřát péči od odborníků? Pak se neostýchejte a navštivte jednou do měsíce i nehtové studio. Tam vám za pomoci přístrojové manikůry odstraní ztvrdlou kůži a mozoly, které jste si odnesli z práce.

panska-manikura

Naučte se zásady pánské manikúry a buďte si jistí “svou rukou“ při jejím podání, při pití whisky nebo při dotyku jejího krku.

Pár domácích tipů vám dopomůže k upravenému vzhledu rukou

Zkuste olivový olej – Napusťte si umyvadlo horkou vodou a přilijte panáka oleje. Koupel spojený s masáží udělá s pokožkou i nehty divy.

Na ztvrdlou kůži – Vyrobte si domácí peeling (olivový olej, med a cukr), kterým si promasírujte ruce a pak opláchněte teplou vodou. Cukr obrušuje, med zklidňuje a olej vyhlazuje – kůži i nehty.

Jak pečujete o svoje ruce a nehty? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.