Vyberte možnost Stránka

Jak snadno vybavit tetovací studio?

Jak snadno vybavit tetovací studio?
Rate this post

Tetování je pro mnohé z nás nedílnou součástí těla. Vystihuje naše koníčky, lásky, důležitá data, sděluje naše přání a podobně. Pro samotného tatéra, který nám jej z papíru přenese na kůži znamená nejen práci spojenou se zábavou, ale i spoustu podstatných věcí i maličkostí, na které my, zákazníci, při návštěvě tetovacího studia většinou ani nepomyslíme. Třeba fungující strojek, šlapku, zdroj, pohodlné lehátko, výborné osvětlení a mnohé další.

Co do nového studia

Kromě výše uvedených poměrně drahých věciček, které pro práci tatéra nepostradatelně potřebujete, budete muset zakoupit i spoustu dalších zdánlivých drobností. Například lékárnička bude nutností, stejně tak rukavice nitrilové, které jsou při tetování naprosto nepostradatelné. Jsou výbornou ochranou pro oba zúčastněné, nevyvolávají alergickou reakci, protože neobsahují latexové proteiny, také jsou pohodlné, mají různé velikosti, vlastnosti, barvy…

 

Čistota a desinfekce je u tetování velmi důležitá. Po každém zákazníkovi je potřeba vydezinfikovat použité nástroje, jež nejsou určeny k jednorázovému použití, a proto se neobejdete bez dezinfekce na nástroje. Kupříkladu budete dezinfikovat pracovní stůl, lampičku, pracovní plochu, na niž budete odkládat vše nutné k práci, ale třeba také podlahu…

Výše uvedená dezinfekce je určena na nástroje, ale opomenout nesmíme ani ruce. I ty jsou vystavovány denně bakteriím, před nimiž je nutné se chránit. Každodenně používanou bude i dezinfekce na ruce, kterou je ideální mít v praktickém dávkovači. Vybrat si můžete různě velká balení i podoby, jako např. v balení s pumpičkou, rozprašovačem nebo ve velkém ekonomickém balení, které budete postupně rozlévat do dávkovače.

O dezinfikování lehátka už jsme mluvili. Může se na něm nacházet vše, co si umíme představit, nejčastěji pot, krev, někdy i slzy či sliny. Aby byla hygiena ještě podpořena, budou se vám hodit papírové role na lehátka. Určitě jste se s nimi setkali u lékaře nebo třeba na masáži či kosmetice.  Tvoří je celulóza a jsou velmi savé. Skvěle se s nimi pracuje, a protože jsou tvořeny dvěma vrstvami, nemusíte se bát nechtěného protržení jen tak při jakémkoli ušpinění.

Jestliže si chcete zařídit své tetovací studio, určitě se poohlédněte po radách a zkušenostech těch, kteří se v tomto oboru nějakou chvíli pohybují. Ušetříte si učení se z vlastních chyb a zakopnutí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.