Vyberte možnost Stránka

Zásadní rozdíly mezi vaporizéry PAX 2. a 3. generace. Proč byste měli inovovat?

Zásadní rozdíly mezi vaporizéry PAX 2. a 3. generace. Proč byste měli inovovat?
Rate this post

Když v roce 2015 spatřil světlo světa vaporizér PAX 2, způsobil na trhu pozdvižení. Aby také ne. Vždyť šlo o neuvěřitelně výkonný, ale přesto malý a kompaktní vaporizér, který bylo možno snadno ukrýt do kapsy. Právě minimalistický design a neuvěřitelný výkon byly tím, co tehdy překvapovalo. Vaporizér PAX 2 byl ale jen první vlaštovkou, několik let po něm mělo přijít ještě revolučnější řešení vaporizace.

V čem je PAX 3 jiný?

Třetí generace vaporizéru PAX v sobě kombinuje všechno, co jste se u dvojky jen báli představit. Kromě delší výdrže baterie a dokonale tvarované nádobky na koncentrát, která si snáze poradí s výměnou tuhých a kapalných náplní, se můžete těšit především z dlouho očekávané chytré aplikace na telefon.

Smart aplikace k vaporizéru

To je něco, co tu ještě nebylo. V případě vaporizéru PAX 3 jde o aplikaci pojmenovanou PAX Vapor. Ta je ke stažení jak pro mobilní telefony s operačním systémem iOS, tak pro ty, které běží na Androidu. Prostřednictvím aplikace stáhnete snadno do vaporizéru nový firmware anebo jej můžete na dálku zamknout a zabezpečit tak proti ukradení a nechtěnému použití cizí osobou. V aplikaci můžete ovládat také teplotu vaporizéru anebo si nastavit libovolnou barvu LED diod, která vám třeba momentálně půjde k vašemu outfitu.

Dlouhá životnost a dokonalý design

Kromě toho, že baterie na jedno nabití dokáže zásobit vaporizér PAX 3 na fungování po dobu až 1,5 hodiny, snadno vás tento přístroj okouzlí i svým dokonalým provedením. Základem těla vaporizéru je eloxovaný hliník v několika barevných variantách, ze kterých si snadno vyberete tu, která bude vašemu srdci nejbližší. Mezi výhody vaporizéru třetí generace patří také výkonné topné těleso, které přístroj dokáže nahřát za dobu okolo 20 sekund. V případě dvojky trvalo nahřátí více než dvojnásobek času. Při použití si pak můžete vybrat některý z pěti vaporizačních programů. Pokud budete nadechovat páru prudce, může se stát, že u PAX 2 dojde k přechodnému poklesu teploty, jak se přístroj nestačí ohřívat. U PAX 3 je již tento nešvar eliminován. Teplota se obnoví rychleji, což kromě vaporizace bez tepelného přerušení povede také k intenzivnější produkci páry.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.