Vyberte možnost Stránka

Máte pleš? Pro ženy jste atraktivnější, než si myslíte! Důvodem je přirozená dominance

Máte pleš? Pro ženy jste atraktivnější, než si myslíte! Důvodem je přirozená dominance
Rate this post
!AdSense – before contentAby muži s nedostatkem vlasového porostu netrpěli depresemi, dala jim matka příroda jiné přednosti. Plešatí muži okouzlují ženy přirozenou dominancí a sebevědomím.

Plešatí muži pro něžné pohlaví na první pohled více atraktivní nežli ti s vlasy. 

Když se v rámci výzkumu na univerzitě v Pensylvánii zeptali účastníků testu na to, kdo jim z fotografií mužů přijde atraktivnější, dominantnější a sebevědomější, jednoznačně vyhráli právě muži plešatí.

Tento fakt by mohl výrazně pomoct všem pánům, kteří úzkostlivě počítají kolik vlasů jim po učesání z hlavy vypadne.

Neřešte ztrátu vlasů, spíš se na svou pleš těšte! Má totiž spoustu výhod!

Volba oholit si hlavu je pro muže formou nonverbální komunikace i vyjádřením určitého postoje. Což je něco, co by se slovy těžko vyjadřovalo. Když dojde na určitou situaci, naše (ženské) podvědomí neváhá a má s výběrem jasno – jakoby muž s pleší byl více tajemný než ten s vlasy.

Pleš získává cenné body nejen u žen, vyhrává i v oblasti práce. Takže pozor, ať nejste na další pracovní schůzce převálcování nějakým dominantním plešounem!

ple-22

Být stylovým plešounem se v dnešní době vyplatí v životě soukromém i profesním. Foto: Pinterest

Pleš je i v showbusinessu

Dalším důkazem toho, jak je pleš trendy a sexy, je obsazování plešatých herců ve filmu. Třeba takový Jason Statham, chlap, který nakope zadek absolutně každému. Drsňák Bruce Willis, který klátí ženy pouhým pohledem.

pleska-zname-osobnosti-1

Dále je tu Captain Pickard ze Star Treku v podání Patricka Stewarta a Dwayne Johnson, jinak řečený „The Rock“ (z profi wrestlingu “Skála“).

pleska-zname-osobnosti

Není pleš jako pleš

Abyste získali přirozený respekt od mužů a zájem od žen, musíte být plešatí kompletně. Takové ty vyplešatělé ostrůvky vám moc atraktivity nepřidají, spíše naopak. Proto, začíná-li vám plešatět hlava, nezachraňujte to “přehazovačku“ a jděte rovnou k holiči.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.