Vyberte možnost Stránka

Erotické masáže – trend k nezastavení

Erotické masáže – trend k nezastavení
Rate this post

Relativně nedávno se na trhu objevila služba s názvem erotické masáže. Pro ty, co již tuto službu vyzkoušeli, se může zdát, že je to trend k nezastavení, stále však existuje v řadách široké veřejnosti dost lidí, co buď neví co si mají pod takovým názvem představit nebo jsou jejich představy vzhledem ke slovu „erotika“ v názvu značně zkratkovité.

Snad každého z nás už zasáhla „tantra“ či „tantrická masáž“. Původem z Indie, peříčka, energie, dýchání, celotělový orgasmus – to vše jsou přívlastky této službě vlastní. I když ji většina z nás nemusela zažít, minimálně o ní slyšela.

U erotické masáže je tento poměr poněkud menší. Je to logické, erotické masáže totiž většinou lákají jen zhruba polovina lidstva, tedy její mužskou populaci.

Proč muži vyhledávají erotické masáže?

Důvodů je několik: relaxace, nový zážitek, vzrušení, blízkost nahé mladé masérky, péče a doteky, pozornost, která jim jinak chybí, krize středního věku, neochota podvádět svou manželku, zároveň však touha po něčem novém a vzrušujícím…

Na tyto všechny potřeby správně provedená erotická masáž odpovídá. Je možná příhodné, že taková služba vznikla zrovna v naší moderní, avšak velmi zrychlené době, kdy jsme upracování, zahlcení informacemi, ke kontaktu s druhým nám stačí v podstatě velmi málo, ale naše spojení jsou povrchní, rychle se střídají, nejdou do hloubky, jsme emočně vyhořelí.

Erotické masáže suplují fyziologickou potřebu „být někomu blízko“, potřebu intimního vyžití, doteku, pohlazení, otevřené náruče. Nehledě na to, že profesionální erotická masérka je mnohdy i dobrým posluchačem a málokdo dnes umí skutečně naslouchat.

Nuru masáž Salon MataHari (2)

Navíc lze z erotické masáže benefitovat obdobně jako z klasické zdravotní masáže. Zahrnuje totiž masáž celého těla – zad, končetin, hýždí, proto i regenerace bolavých svalů a zlepšení krevního oběhu patří do výčtu pozitivních účinků této masáže.

Na co si dát pozor

Je velmi aktuální avšak řešit kam zajít na erotickou masáž, protože se zhruba ve více jak polovině našich voleb můžeme nechat dost ošklivě nachytat. Vzhledem k rychlosti, se kterou nové podniky vznikají, je nutné číst recenze a prostudovat především webové stránky daného podniku. Ty by nám už zpočátku měly napovědět, co můžeme očekávat.

Salon MataHari (3)

Jelikož neexistuje unifikovaná forma erotické masáže, mohou se lišit očekávání a představy klientů, stejně tak ale i dodaná služba jako taková. Běžnou „mainstreamovou“ představu však může naplňovat několik bodů: většinou se jedná o masáž celého těla, masérka/masér i klient jsou nazí, součástí erotické masáže je sprcha v doprovodu masérky, v některých podnicích až po masáži, v jiných dokonce před i po. Ruční vyvrcholení, orgasmus klienta, je běžnou součástí masáže a často i samotným cílem.

Tak či tak, kdo nevyzkoušel, nemůže soudit. Chce to napoprvé zřejmě trochu odvahy, ale výsledek může stát víc než za to.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!