Vyberte možnost Stránka

I v latexu je možné si užít hodně srandy

I v latexu je možné si užít hodně srandy
Rate this post

Erotické hrátky mohou mít celou řadu podob. Většina lidí preferuje klasiku, nicméně stále více jedinců se zajímá i o BDSM. To se neskládá pouze z bičování a sprosté mluvy. Hodně velkou roli zde hrají i oblečky a různé další pomůcky.

Vhodné oblečení

Používat během sexu různé druhy oblečení je dnes zcela běžné, nicméně tyto oblečky nemusí mít pouze tradiční formu krajkových podvazků. Stále oblíbenější je také latexové oblečení. To má samozřejmě celou řadu podob.

Asi nejpopulárnější jsou korzety, které vypadají sexy, a přitom se v nich člověk tak nepotí. Pro používání latexových obleků se doporučuje využívat speciální pudr, díky kterému půjde tento druh oděvu lépe obléknout. Navíc pudr zabraňuje svědění kůže a zároveň chrání i samotný latex.

Ten se samozřejmě doporučuje používat nejen pro celotělové obleky, ale také pro výše zmíněné korzety, respektive latex legíny.

Strap-on

Nejen pro lesbické páry je zajímavý také strap-on, což je umělohmotný penis připevněný k latexovému, respektive koženému oblečení. Ty nejběžnější verze mají formu kalhotek a umělé dildo je k nim připevněno natvrdo. To znamená, že se nedá měnit.

Pro náročnější otvory jsou pak určeny verze s patenty, kde je už možné měnit různá dilda podle velikosti. Variabilita zde však pořád není příliš velká. Proto ti největší fajnšmekři používají hlavně strap-on vsazený do kruhu.

V jednom balení se nachází několik kroužků různých velikostí, do kterých pak lze vsadit různé druhy klasických umělohmotných penisů a vibrátorů. Kruh se pak připevňuje k tělu popruhy.

Strap-on je možné mít i na obličeji. Stačí si pořídit vhodnou obličejovou masku, případně o něco levnější roubík. Jak vidno, tak sex v latexu rozhodně není žádná nuda, zvláště, když jsou na tuto trochu drsnější notu dostatečně naladění oba. Určitě stojí za vyzkoušení.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!