Vyberte možnost Stránka

Fotokalendář plný vzpomínek pro vás i vaše blízké

Fotokalendář plný vzpomínek pro vás i vaše blízké
Rate this post

Lámete si hlavu tím, čím podarovat vaše nejbližší? Nechcete darovat něco, co bude založeno na dno šuplíku? Pak to chce trochu kreativity a mít v hlavě skvělý nápad. Věnujte dárek od srdce, který potěší a pohladí na duši. Ideální volbou je věnovat vzpomínky, které budou po celý rok připomínat krásné a nezapomenutelné okamžiky skrz fotografie.

Zajímavý dárek nejen pro prarodiče, ale i další členy rodiny

Nejen rodiče či prarodiče, ale i ostatní z rodiny potěší krásný fotokalendář plný snímků třeba z poslední dovolené nebo s fotografiemi vnoučat. Nad čím jiným se mohou babičky a dědečkové rozplývat, než nad obrázky svých vnoučat či pravnoučat. A právě proto je kalendář s takovými fotografiemi skvělým dárkem, a to nejen pro ně. S blížícím se koncem roku je skvělou volbou k Vánocům a rozhodně každého potěší a dojme.

Vytvořte si barevný vzhled přesně na míru podle vašich představ

Vzhled fotokalendáře si můžete vytvořit přesně na míru během objednávky. Využít můžete i možnosti umístění hned několika fotografií ke každému měsíci nebo týdnu v kalendáři. Díky tomu tak můžete využít možnosti natištění spousty snímků. Ty pak můžete barevně sladit i s pozadím. Inspirujte se mezi nabídkou produktů, nebo popusťte uzdu vaší fantazie a buďte při výrobě trochu kreativní. Odměnou vám bude dokonalý dárek s láskou vyrobený.

Různé varianty a provedení v nabídce

Samozřejmostí jsou i různé varianty fotokalendářů, které najdete v nabídce. Stačí se jen rozhodnout pro stolní nebo nástěnný, a i ty mohou mít mnoho podob. Jednou z možností je nástěnný kalendář na výšku či na šířku, další variantou je pak stolní provedení týdenní, dvoutýdenní či měsíční. Zajímavým řešením jsou i fotokalendáře v podobě magnetek, které se snadno dají umístit třeba na lednici.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.