Vyberte možnost Stránka

S jakým módním doplňkem bude outfit muže dokonalý? Jedině s luxusními hodinkami!

S jakým módním doplňkem bude outfit muže dokonalý? Jedině s luxusními hodinkami!
Rate this post

Už dávno neplatí, že jsou šperky a hodinky určeny výhradně pro ženy. Právě díky exkluzivním produktům se bude cítit každý muž příjemně. Všem pánům musí být jasné, že jsou hodinky praktickým ukazatelem času, ale také nepostradatelným módním doplňkem.

Pokud se vám nechce čekat na to, až se vaše drahá polovička rozhoupe a koupí vám k narozeninám luxusní hodinky, darujte si je sami. Je pravda, že někteří muži preferují single život nebo pracují ve vysokých funkcích, a proto prahnou po reprezentativním vzhledu. Díky přepychovým modelům budou vypadat přímo božsky.

Jak vybírat?

Nejdříve si musíte uvědomit, jaký model by se vám líbil nejvíce a kde ho budete nosit. Proto je výběr zúžen podle vzhledu, použitého materiálu, stylu, způsobu užívání či mechanismu. Rozhodně je nutné položit si otázku, kolik byste chtěli investovat. Pánské hodinky si můžete koupit v řádu tisíců i statisíců korun. Natahovací hodinky bývají velmi luxusní, jejich výroba je složitá a rozhodně nepotřebují otravnou baterii. Nároční uživatelé dají přednost kouskům z limitovaných edicí a sportovně založení pánové budou okouzleni modely v potápěčském či sportovním stylu. V tomto ohledu se jim zalíbí Gucci hodinky, protože se pyšní nadčasovým designem a kvalitním zpracováním. Pokud jde o cenovou dostupnost, není závratná. Starší generace či manažery zaujmou zlaté produkty z bílého, žlutého i růžového zlata.

Myslete i na svou partnerku

Každá žena má v klenotnici nespočet šperků, jako jsou prsteny, řetízky, náušnice a náhrdelníky. Darovat jí další šperk je tedy nudné. Dámské hodinky s náramkem jsou symbolem luxusu a elegance. Bezpochyby jí padnou do oka hodinky od Swarovski, Frederique Constant nebo Rado. Pánové! Při výběru si dávejte pozor na to, aby byl vybraný kousek opravdu vkusný, módní a přepychový. Ženy praktická stránka příliš nezajímá.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.