Vyberte možnost Stránka

DJ vynalezl oblečení proti paparazzi – Na fotkách svítí!

DJ vynalezl oblečení proti paparazzi – Na fotkách svítí!
Rate this post
!AdSense – before contentKaždá mediálně známá osobnost si někdy postěžovala na paparazzi fotící ji na špatném místě a ve špatnou dobu. Nyní přichází ochrana před nechtěným vyfocením! Dj Chris Holmes navrhl hyper-reflexní kolekci oblečení.

Hudební producent a DJ Chris Holmes se nedávno stal také návrhářem, který svou kolekcí svítícího oblečení zachraňuje dobrou pověst celebrit. Jeho jedinečné reflexní oblečení chrání soukromí hvězd na divokých večírcích i v běžném životě.

Známé osobnosti už se nebudou muset obávat nelichotivých snímků. Stačí si obléknout čepici, oblek nebo bundu ze speciálního materiálu a všechny pořízené fotografie budou nepoužitelné.

Podívejte se na efektivní štít proti otravným paparazzi, kteří číhají na každém rohu. 

Jak oblečení funguje?

Kolekce oblečení od Chrise Holmese je ušita z materiálu, který vypadá zcela obyčejně, ale po vyfocení osvítí osobu tak, že jsou její rysy nečitelné a není vlastně poznat, kdo byl vyfocen. Šikovné, že?

robinthicke3

Robin Thicke

Podívejte se na kolekci reflexního oblečení

ochrana-1 ochrana-2 ochrana-3 ochrana-4 ochrana-5 ochrana-6 ochrana-7 ochrana-8 ochrana-9 ochrana-10 ochrana-11  ochrana-13 ochrana-14

Zdroj: betabrand.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.