Vyberte možnost Stránka

Přišly časy natáhnout kraťasy

Přišly časy natáhnout kraťasy
Rate this post
!AdSense – before contentNadcházející spalující dny vyžadují vzdušné oblečení, které vás udrží v suchu a pohodě.

Jak se s obdobím kraťasů popasujete vy? 

Styl oblékání odhaluje o každém člověku více, než možná tušíte. I proto je třeba každý výběr nového oblečení dobře promyslet, jiné to nebude ani u pánských šortek. Jak nosit kousky z přehlídkových mol? Trendy světových návrhářů vám pomůžeme přenést do běžného života.

Obsah článku

Kraťasy se nosí se vším možným

V oblasti pánské módy se šortky kombinují se vším, co vás jen napadne. Samozřejmostí je nestárnoucí klasika v podobě šortek, trička/tílka a botasek. Vedle však nešlápnete ani s elegantnější košilí, sakem, kravatou nebo motýlkem.

Tady je několik praktických doporučení, jak vypadat v kraťasech dobře. 

kratasy-denim-1

Denim varianta by neměla ve vašem šatníku chybět. Jde o pohodlný, stylový kousek, který se hodí na večerní posezení u piva i koncert pod širým nebem. Který džínový model si vyberete vy? Foto: budchlap.cz

Materiál šortek rozhodne o pohodlí

Při nákupu pánských šortek je třeba se rozhodnout, do jakého materiálu chcete investovat. Existuje celá řada variant, mezi neoblíbenější pánské kraťasy však patří ty džínové. Popularitu mají především u těch mužů, kteří rádi nosí denim kalhoty. Výhoda tohoto materiálu je jasná, nemačkavá textura zajistí, že ani po hodince na baru s krásnou slečnou nebudete vypadat, jako byste nevlastnili žehličku. Své výhody má ale i teplákovina. Vysoký podíl bavlny zaručuje vzdušnost, odvod potu, naprosté pohodlí.

kratasy-dlouhe-1

Teplákové šortky jsou ideální na sportovní aktivity i lenošení. Moderní design nabízí celou řadu kombinací, v nichž vynikne vaše vymakaná postava i cit pro neformální styl. Foto: budchlap.cz

Střih musí padnout

Nejčastější chybou při výběru šortek je volba špatné velikosti a střihu. Muži mají tendenci volit ty nejširší a nejvolnější kratasy, v domnění, že budou ty nejpohodlnější. Ovšem ve výsledku jde o neforemné “cosi“, co přidává optická kila a ubírá na sex-appealu. Správně padnoucí šortky obepínají zadek a stehna, ale nejsou příliš těsné.

kratasy-kratke-1

Kratší délky jsou sexy, vyniknou vysportovaná lýtka i část stehen. Navíc dovolují kombinaci s nízkými i vyššími typy botasek. Foto: budchlap.cz

Délka šortek by měla odpovídat vašemu stylu

Obecně se za postavě lichotící označují kratší délky nad kolena. Ovšem při volbě dobrého střihu se nemusíte bát ani kraťasů delších. Ohled berte na délku svých nohou, jste-li menší vyniknete spíše v délce nad kolena, delší šortky způsobují optické zkrácení.

kratasy-leto-1

Letní období dovoluje nosit pestré barvy i vzory. Je jen na vás, které kombinaci podlehnete. Foto: budchlap.cz

Čemu předcházet? Čemu se vyvarovat? Co je out a co in? 

I když nemáte postavu jako James Bond, správně zvolený střih a barevná varianta dokáže leccos zamaskovat. My doporučujeme jednobarevné provedení v tlumených tónech. Pokud máte raději pestřejší módu rozhodně se nemusíte krotit, léto dovoluje nosit jinak bláznivé potisky a vzory. Ale pozor, je tenká hranice mezi vzhledem plážového playboye a Dana Nekonečného.

Rozhodně se vyvarujte nadmíře tkaniček, kapes, klop, provázků, řetězů a dalších podobných ozdob. 

V jakých šortkách otevřete letošní sezónu? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.