Vyberte možnost Stránka

Jak nosit kapesníček v saku?

Jak nosit kapesníček v saku?
Rate this post
!AdSense – before contentLáká vás nosit kapesníček jako doplněk svého outfitu? Poradíme vám, jak jej do kapsy saka složit – existuje několik stylů, mezi kterými si najdete jistě i vy ten svůj!

Pro mnohé muže je kapesníček do saka doplňkem, kterému se raději vyhýbají. Možná je to způsobeno tím, že mnozí pánové ani vlastně neví, jak jej správně složit. Pravdou je, že kapesníček v kapse saka chce odvahu. Odlišení od ostatních není snadné, pokud si muž za svým stylem nestojí.

Rozhodli jste se, že tomuto doplňku dáte šanci? Pak je třeba naučit se postupy skládání.

Kterému stylu složení kapesníčku podlehnete vy?

 

Obsah článku

Jak složit kapesníček do kapsy saka?

Dáte přednost přesnému složení nebo zvolíte volnější styl? Přílišná uhlazenost působí sice seriózně, ale v mnohých případech nudně. je jen na vás, v kterém způsobu složení se najdete.

Styl televizního hlasatele

V angličtině je tento způsob skládání znám pod pojmem “TV fold“, podle vzoru televizních hlasatelů. Složení je velice snadné, výsledek působí velice seriózně. Lze používat pro jednobarevný i vzorovaný kapesníček.

kapesnicek-2

kapesnicek-3

 

Nadýchaný styl

Jedná se o jeden z nejjednoduších způsobů složení kapesníku do kapsy saka a možná i proto tak oblíbený. Stačí, když uprostřed chytnete mezi palec a ukazovák a jemně napěchujete do kapsy. Pak už stačí jen finální upravení a je to.

kapesnicek-4

kapesnicek-5

 

Nadýchaný styl obráceně

Trochu výraznější design nadýchaného stylu. Složení je stejné, jen se kapesník do kapsy strčí obráceně – cípy nahoru.

kapesnicek-6

 

Dandyovský styl

Určený pro milovníky extravagance a bohémy. Vtip je v tom, že kapesníček čouhá z kapsy více, než je běžné. Kapesník musí ladit se zbytkem oblečení!

kapesnicek-8

kapesnicek-7

Přesné návody, jak kapesníček složit najdete v tomto videu.

Nosíte tento v Česku ještě málokdy viděný doplněk? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.