Vyberte možnost Stránka

Jaké spodní prádlo je pro muže nejvhodnější?

Jaké spodní prádlo je pro muže nejvhodnější?
Rate this post
!AdSense – before contentPřevážná většina chlapů nosí spodní prádlo. Rozhodli jsme se, že tedy zjistíte, jaký typ prádla je pro muže ten nejvhodnější!

Každému chlapovi je jasné, že na kvalitě spodního prádla se rozhodně nevyplatí šetřit. Právě od kvality boxerek/trenek se totiž odráží pohodlí, jenž nám pak prádlo poskytuje v práci, v klubu, na rande atd. Spodní prádlo pak hraje i nemalou roli v našem sexuálním životě. Pokud má dojít na sex, je jasné, že něžné pohlaví bude věnovat pozornost tomu, z čeho nás vysvléká.

Přinášíme stručný přehled modelů, díky němuž třeba zjistíte, že oblékáte špatný typ prádla.

Boxerky jsou ve světě spodního prádlo stále číslo jedna

I přes obrovský výběr spodního prádlo, muži stále nejvíce sahají po boxerkách. Důvodů, proč tomu tak je, je hned několik. Boxerky pro muže mají univerzální střih, ve kterém se cítíme dobře, ať už je naše postava jakákoliv. Obepnutý vzhled zvýrazní vypracovaný zadek (cenné body u žen), zároveň jsou však boxerky elegantním prádlem hodícím se pod džíny, oblek i běžné oblečení.

trenky-na-patek-1

Většina kvalitních boxerek se vyrábí z bavlny s příměsí elastanu, takže dobře drží. Široká guma je stylovou záležitostí i jistotou příjemného nošení. 

Slipy jsou zase v módě, ale v push-up variantě

Dlouho měly slipy nálepku nudného prádla, které nosí jen staří páprdové. Dnes je tomu ale jinak, výrobci zapracovaly na vzhledu i střihu, a tak se slipy vyšplhaly na druhou příčku oblíbenosti, hned za boxerky. Jejich výhody jsou opět v komfortu nošení a také v atraktivnosti vzhledu. Moderní slipy totiž mají tu vlastnost, že dokáží pánské nádobíčko hezky pozvednout a udělat ho tak větším.

push-up-spodnipradlo

Pánské slipy zvýrazňují přirození, neškrtí a na většině postav vypadají stylově. Ideální volba v případě mladšího muže s vypracovaným břichem, který si chce užívat zájmu ze strany žen. 

Pro maximální sportovní výkon oblečte jocksy

Moderní muži tráví hodně ze svého volna v posilovně, na hřišti nebo v parku, kde budují svaly a pracují na své fyzičce. Patříte mezi sportovní nadšence? K zdravému životnímu stylu pohyb patří, ale věděli jste, že o vašem sportovním výkonu rozhoduje i spodní prádlo? Právě to, co nosíte pod dresem totiž určuje, jak dobře se budete při běhu, boxu či zvedání těžkých vah cítit.

jocksy-01

Boxerky jsou pohodlné do kina, ale budou tak komfortní i při sportu? Rolující se nohavičky, zpocená látka a nepříjemné kroucení se prádla vám může jakýkoliv pohyb zcela otrávit. Pokud sportujete, oblečte jocksy, jde o otevřenou variantu boxerek nebo slipů, která byla vytvořená pro vrcholové sportovce a jejich maximální výkony.

Jaké spodní prádlo pro muže považujete za nejvhodnější vy? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.