Vyberte možnost Stránka

Jsou boxerky prádlo vhodné na podzim a zimu?

Jsou boxerky prádlo vhodné na podzim a zimu?
Rate this post
!AdSense – before contentDoma máte vytopeno na příjemných 24 stupňů, ale co budete dělat venku? Zjišťovali jsme, co nosit, aby vám “koule“ a zbytek nádobíčka v mraze neumrzly?

Obléct boxerky v zimě je jeden z nejlepších nápadů!

Co se týká nabídky spodního prádlo pro muže, je opravdu bohatá. Slipy, trenky, jocksy, boxerky v různých délkách, push-up verzích a střizích dávají možnost být v pohodlí při každé příležitosti.

Jenže jiné potřeby má muž a jeho nádobíčko v létě a jiné při teplotách pod bodem mrazu. Proto jsme se rozhodli porovnat nejoblíbenější pánské spodní prádlo nejen z hlediska komfortu nošení, ale i tepelné izolace.

Boxerky jako prádlo číslo jedna?

Asi nemá smysl polemizovat nad tím, které spodní prádlo je nejoblíbenější – jsou to boxerky. Muže baví hned z několika důvodů:

  • jsou univerzální,
  • pohodlné,
  • nabité sex-appealem,
  • dostupné v mnoha délkách a materiálech.

Moderní pánské boxerky jsou šité v rámci nejmodernějších technologií a postupů. Jejich střih se tak stále inovuje a nabízí ještě lepší vlastnosti nošení. Boxerky tak představují ideální první vrstvu, která je tělu nejblíže.

Spodní prádlo pro muže nebylo vždy tak pohodlné a skvěle padnoucí – Sledujte zábavné video, které ukazuje 100 let vývoje prádla pro muže.

boxerky-pro-muze

V boxerkách jsou muži schopni strávit celý den doma i venku. To mnohé dokazuje! Foto: Pinterest

Proč dát boxerkám v zimě přednost?

Moderní muži mají většinou 2 – 3 druhy spodního prádla. Boxerky jako sexy klasiku, push-up slipy na páteční večery a volné trenky na spaní. Nadšení sportovci pak nedají dopustit na jocksy, které dávají neuvěřitelnou volnost pohybu.

Je logické, které prádlo bude do zimy nejlepší.

Boxerky na rozdíl od trenek přiléhají k tělu, nepustí tedy zimu do vašich kalhot a nedejbože ještě dál. Boxerkový střih prádla má i více hřejivé tkaniny než slipy. Když si navíc pořídíte boxerky z funkčního materiálu, máte o teplo postaráno.

Tepelný komfort je v létě o správném odvodu potu a vlhkosti, v zimě je naopak důležité teplo v kalhotách udržet. 

Co nosíte v zimě pod kalhoty vy? 

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.