Vyberte možnost Stránka

Jaký telefon ke stylovému outfitu? Jedině iphone

Jaký telefon ke stylovému outfitu? Jedině iphone
Rate this post
!AdSense – before contentChcete být fascinujícím mužem, neústupným protivníkem, jistým si svých rozhodnutí? Být obdivuhodným a vždy dokonalým mužem?

Pakliže za svůj stylový outfit pokládáte oblek, nezapomeňte jej doplnit o doplněk, který je a dlouho nejspíš bude králem všech módních a trendy doplňků – iPhone.

Ať se ocitnete na Páté Avenue v New Yorku, londýnské New Bond Street nebo pražské třídě Na příkopě, váš osobní styl i potřeby budou vyžadovat přítomnost nového iPhonu, který hraje roli nejen praktickou, nýbrž i tu stylovou.

Tedy máte být fascinujícím mužem v šedém, modrém nebo černém obleku, řiďte se heslem: Bez peněz a iPhonu do města nelez!

 

iPhone 6 a váš oblek bude nerozlučnou dvojkou, s níž zazáříte – vždy a všude!

Po vzoru Barneyho Stinsona z již kultovního seriálu How i met your mother “nahazujete“ oblek a … zjišťujete, že ani tak se necítíte jako božský týpek? Důvodem není špatný výběr kravaty nebo kapesníčku do klopy saka. To, co táhne váš outfit pomalu, ale jistě ke dnu, je nevyhovující telefon.

Co naplat, ne každý smart phone zvládne držet krok s vaším stylem

Naštěstí je tu nový iPhone 6, který vám otevře cestu k tomu stát se tím obdivuhodným mužem, který není žádnou šedou eminencí, nýbrž má hlavní slovo – vždy a všude.

iphone

Rozhodnutí koupit nový iPhone přichází poměrně rychle, ale který konkrétní model to bude, to už je těžší oříšek. Pakliže i po dlouhém váhání a porovnávání se výběr iPhonu neblíží ke zdárnému konci, je čas na naše doporučení. A tím je nejnovější iPhone 6 gold!

Jakmile tohoto stylového “drobka“ zkouknete, pocítíte nutkavou potřebu držet ho v ruce a dosáhnout tak vytyčeného cíle. Máte-li si ovšem z nové “šestky“ zatelefonovat, je třeba zklidnit počáteční chtíč i náhle zrychlený dech a zjistit několik detailů, které vaší touhu ještě zvýší nebo také naopak vychladí. (Tipujeme, že po iPhone 6 gold sáhnete všemi deseti.)

APPLE iPhone 6 16GB Gold, e-shop datart.cz, cena 19 299,-

Lepší je větší

Nejnovější iPhone 6 gold je větší, než předchozí iPhone 5S. Poptávka po větších displejích se může zdát zprvu nepochopitelnou, vždyť ovládání jednou rukou je jedním z aspektů chytrého telefonu. (Pokud se na chytrý telefon podíváme jako na digitální supernástroj moderního muže z města typu multifunkčního nože značky Letherman, pak má největší smysl nosit jej stále v kapse, aby byl v případě potřeby při ruce.)

Ovšem, když se zaměříte na to, co s mobilním telefonem vlastně děláte, vaše požadavky se tím změní. Čitelnost, výkon, konektivita, to jsou vlastnosti, jenž dávají možnost nejen telefonovat, nýbrž i přímo pracovat a tedy i tvořit.

Se zvyknutím si na nové možnosti vám bude malý displej příliš malý. 

iphone 6

Větší a v mnoha ohledech i lepší!

4,7palcový Retina HD displej

Čip A8 s 64bitovou architekturou třídy stolních počítačů

Nový 8MP fotoaparát iSight s technologií Focus Pixels

Identifikační snímač otisků prstů Touch ID. Rychlejší Wi-Fi

Delší výdrž baterie

iOS 8 a iCloud

To vše v hladce zaoblené konstrukci tenké 6,9 mm k dostání na Datart.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.