Vyberte možnost Stránka

Ukažte, že máte “koule“ a neztrácíte smysl pro humor!

Ukažte, že máte “koule“ a neztrácíte smysl pro humor!
Rate this post
!AdSense – before contentTvůrcové tohoto doplňku na kolo v sobě museli mít pořádnou dávku odvahy. Rozhodli se své úsilí i peníze investovat do projektu, ve který by věřil je málokdo. Světla na kolo, která připomínají mužská varlata však mají nevídaný úspěch!

Vtipné světlo na kolo se jednoduše zavěsí pod sedadlo a tam se během jízdy uvolněné houpá.

Dvojice designérů svůj vynález pojmenovala Bike Balls, a i když se může zdát, že by tuto cyklo výbavu nikdo nechtěl ani zadarmo, opak je pravdou.

Je vidět, že stále jsou lidé, kteří si ze sebe umějí udělat srandu a mají “koule“!

koule-na-kolo-1 koule-na-kolo-3 koule-na-kolo-4 koule-na-kolo-5

Zdroj: kickstarter.com/projects/bikeballs/bike-balls-bike-light

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.