Vyberte možnost Stránka

Lingam masáž

Lingam masáž
5/5 - (1 vote)

Tato krásná a erotická masáž zahrnuje až desítky různých tahů, doteků a pohybů. Lingam terapie má svůj původ ve staroindickém tantrickém systému, který je známý svým pozitivním vztahem k sexualitě. Když k tomu přidáme moderní myšlenky fyzioterapie a sexuální terapie, které se v minulém století prosadily ve východních systémech, získáme něco skutečně pozoruhodného.

Nepoužívejte výrazy jako „ruční práce“, abyste tento postup znevážili. Ve skutečnosti je to trochu složitější. Čistě fyzický a erotický požitek, který toto tření přináší, je nepochybně krásný, ale má také duchovní a meditační aspekt, který je často přehlížen. Měli byste také zvážit.

Důležité je, že při tomto tření je nejdůležitější vztah mezi vámi a maserkou. Je zřejmé, že má téměř rituální charakter, částečně kvůli svým kořenům v hinduistické mystice. Lingam je slovo, které znamená penis, ale často se používá také pro označení kosmického mužského principu a plodných tvůrčích sil.

Z tohoto pohledu lze rituál chápat jako uctívání a respektování posvátného mužského principu. Je to dar „dárce“ „obdarovanému“, tj. maséra vám. Bezpodmínečné přijetí potěšení, odevzdání se terapeutově dovednosti, vzdání se všeho a prosté přijetí láskyplné péče druhého člověka je zcela jiný druh fyzického potěšení. A má potenciál stát se ještě silnějším.

Uprostřed stresujícího městského života je masáž, která zmírňuje stres a úzkost, skutečnou oázou potěšení a relaxace. Jedinečná atmosféra, komfortní nábytek, vybavení, výzdoba, tajemné osvětlení, aromatické vůně… Jsme si jisti, že se vám bude líbit.

Nejenže jsou potěšením pro oko, ale mají i skvělou zručnost, nemluvě o přátelskosti, péči a spolupráci. Nikdo jiný než tyto ženy vás do fascinujícího světa lingamu nezasvětí lépe.

Tento typ masáže však vyžaduje určité jiskření mezi masérem a příjemcem, proto je třeba pečlivě vybírat toho, kdo ji provádí. Pro úspěch masáže je velmi důležité dočasné pouto, které se během ní může vytvořit.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.