Vyberte možnost Stránka

“Selfies“ s lepící páskou

“Selfies“ s lepící páskou
Rate this post
!AdSense – before contentSnad nejpodivnější internetový trend – “Selfies“ s lepící páskou. Přidáte si i vy?

Obalit si hlavu průhlednou lepící páskou a sdílet to se svými přáteli na Facebooku. Tak zní aktuální trend internetové zábavy.

Cílem je udělat ze sebe co nejvíce odpudivou osobu!

Jdete do toho také!? Pošlete nám své lepenkové portréty!

Zdroj: Facebook  

selfies-1 selfies-2 selfies-3 selfies-4 selfies-5 selfies-6 selfies-7 selfies-8

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.