Vyberte možnost Stránka

Fotky, které zastavují dech

Fotky, které zastavují dech
Rate this post
!AdSense – before contentVýchodoevropané jsou horkokrevní lidé, kteří milují adrenalin. Zavěsit se z domu na jedné ruce, lézt po věžích, mostech a vychutnávat si neskutečný výhled a adrenalin pulzující v žilách.

Bývalý právní poradce z Ukrajiny Pavel fascinuje tisíce lidí. Pavlovi je 26 let a je známý jako skywalker pod přezdívkou Mustang Wanted. Svět šokuje svými fotografiemi, na kterých je zavěšený v neuvěřitelných výškách bez jakýchkoliv ochranných pomůcek a provazů. Visí pouze na svých rukou. Zdá se to nemožné, ale na fotkách vypadá, jako by mu to nedělalo žádný problém, jen tak se zavěsit v několika metrových výškách.

Pavel tvrdí, že nemá vůbec žádný strach a dokáže se zavěsit všude. Tvrdí, že smrt není to nejhorší, co se může člověku stát.

 

Co na to říkáte? Fascinuje Vás nebo ho odsuzujete? napište nám své komentáře na facebooku.

Zdroj: mustang-wanted.com

 

skywalker_ukrajina

skywalker_ukrajina1

skywalker_ukrajina2

skywalker_ukrajina3

skywalker_ukrajina4

skywalker_ukrajina5

skywalker_ukrajina6

skywalker_ukrajina7

skywalker_ukrajina8

skywalker_ukrajina9

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.