Vyberte stránku

Jak relaxovat?

Jak relaxovat?
HodnoceníSpousta lidí tráví dlouhé hodiny v práci nebo ve škole a pak jim nezbývá moc času na regeneraci a relaxování, tak aby se dobili a byli opět plní energie a fit. Jaké jsou u nás možnosti relaxu? Pro někoho to může být sport, pro někoho koníček, pro někoho ticho.  Co takhle vyzkoušet si třeba masáž? Jaké jsou Vaše formy relaxu? Pište do příspěvků.

Masáž a její nejrůznější formy:

Už jste byli někdy na thajské masáži? Žena nebo muž Vás bude postupně uvolňovat a Vy se budete cítit skvěle. Těch masáží je celá řada, takže je co zkoušet – může to být švédská neboli klasická masáž, reflexní masáž, aroma masáž, lymfatická masáž, vodní masáž, medová nebo třeba čokoládová masáž – meze představivosti se nekladou.

Pokud byste se rozhodli relaxovat doma, bez nutnosti chodit ven, bude pro Vás ideálně masážní vana nebo v menších bytech a menších koupelnách to mohou být masážní sprchové panely nebo sprchové sloupy. Ideální je nastavit teplou vodu a nechat si masírovat záda. Masážní sprchové sloupy nabízí velké možnosti nastavení, můžete si pustit i relaxační muziku, aby byl požitek co nejlepší.

Pro opravdové labužníky může být zajímavé také domácí masážní křeslo, které má hodně programů a dokáže uvolnit ztuhlý krk nebo záda.

Masážní křeslo

 

 Jak relaxujete vy?
O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz