Vyberte možnost Stránka

‚Lajkování‘ nepomáhá

‚Lajkování‘ nepomáhá
Rate this post
!AdSense – before content‚Obliba nepomáhá‘, to je titulek srdcervoucí reklamní kampaně Publics Singapur, která poukazuje na, že lajkování při neštěstích nepomáhá.

Šokující obrazy představují tři katastrofy: povodně, zemětřesení a válku. Lidé při takových to situacích hromadně ‚lajkují‘, ale realitu to nijak nezmírní.

Myšlenka kampaně je jednoduchá – virtuální věci se v reálném životě nepočítají. Ani miliarda lajků nezmírní těžké důsledky katastrof. Palcem nahoru nezastavíte chudobu, bezdomovectví ani hospodářský kolaps způsobený válkou a živelnými katastrofami.

Motto kampaně je jednoduché, přesto za je v něm mnoho: ‚Buď dobrovolník. Změň svůj život.‘

Tato kampaň byla označena jako jedna z nejmocnějších kampaní tohoto roku a získala Zlatého lva na festivalu v Cannes.

 

1. Válka

liking nepomaha

2. Povodně

liking nepomaha1

3. Zemětřesení

liking nepomaha2

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.