Vyberte možnost Stránka

Byty na Vackově lákají na vysoký standard v srdci Žižkova

Byty na Vackově lákají na vysoký standard v srdci Žižkova
5/5 - (1 vote)

Najít ideální domov není vždy snadné. Pokud však hledáte moderní, klidné a útulné bydlení v Praze, a přitom se rozhodně nechcete vzdát pohodlí rušného velkoměsta, máme pro vás tip. Seznamte se s Byty na Vackově. Co vám může tento zbrusu nový rezidenční projekt v samotném srdci Žižkova nabídnout?

Byty pro všechny

Bydlení v moderních bytech na Praze 3 je bez nadsázky téměř pro každého. Bytový komplex nabízí širokou škálu bytů snad pro všechny skupiny potenciální rezidentů. Na výběr je z 241 jednotek čítající kompaktních garsoniéry, pohodlné dvou a třípokojové byty i velmi prostorné pětipokojové apartmány, které jsou ideální pro větší rodiny.

Součástí bytů jsou vlastní předzahrádky, terasy a balkony – důležité prostory pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Součástí vybraných bytů jsou také garážové stání a sklep. Celý areál byl navržen s důrazem na nízkoenergetické standardy a výsledkem je ekologické a komfortní bydlení s nízkými provozními náklady.

Pohodlí na dosah ruky

Na Vackově se komfortu se nemusíte vzdávat ani mimo svůj byt. Již v areálu se nachází veškerá občanská vybavenost, a to včetně obchodů Albert a Rossmann a mateřské školky. V bezprostřední blízkosti se nachází široká škála dalších obchodů a služeb včetně cukrárny, kosmetického salonu, lahůdek a vinotéky.

Dostatek zeleně a jedinečná atmosféra

Architektonický návrh studia KAAMA citlivě propojil moderní bydlení s okolní zelení. Pod vedením zkušeného architekta Ing. Arch. Karla Mrázka tak vzniklo klidné a zároveň designově atraktivní prostředí, které si zamilujete.

Za zmínku stojí také historie lokality. Vackov, dříve známý jako Staré Strašnice, je součástí živé čtvrti Žižkov. Původní zástavba sloužila dělníkům a z lokality se dodnes nevytratilo specifické genius loci. Atmosféru dokresluje oblíbený park Židovské pece, který nabízí ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci.

Chcete se o Bytech na Vackově dozvědět více? Informace o průběhu výstavby i o možnostech financování najdete na webu byty.navackove.cz.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.