Vyberte stránku

Stylový obývák pro moderního muže – Máte už tu správnou obývací stěnu?

Stylový obývák pro moderního muže – Máte už tu správnou obývací stěnu?
Stylový obývák pro moderního muže – Máte už tu správnou obývací stěnu?
HodnoceníZařizujete svůj obývací pokoj? Jelikož jde o středobod pánského bydlení, není radno nic podceňovat, zvláště pak výběr a nákup obývací stěny.

Snažíte se zařídit svůj bejvák v minimalistickém stylu, kde všechno má svou skutečnou funkci? Pak vám musí být jasné, že bez levné obývací stěny to opravdu nepůjde. Vždyť právě do ní umístíte televizi, Hi-Fi soustavu i láhve toho nejlepšího alkoholu.

Které obývací stěny by neměly uniknout vaší pozornosti? Několik jsme jich našli a rádi vám je ukážeme – mají co nabídnout.

Obývací stěna je nutnost

Udělejte svůj obývák příjemně obyvatelným. Okázalý nábytek a příliš doplňků? To opravdu ne. My máme na mysli funkční a moderně vypadající obývací stěnu a prostorný gauč, na němž pohodlně natáhnete nohy vy i každá (ženská) návštěva.

Nebojte se světlých barev

Bílá barva je nestárnoucí klasika nejen na basic trikách a teniskách pro muže. I bílá obývací stěna vám prokáže mnoho, a to na několik dalších let. V kombinaci s černou navíc nebude působit až tak sterilně a jemně. Dostatečně mužný nábytek do obýváku v této barevné kombinaci pak lze doplnit čímkoliv a vždy to bude vypadat dobře.

obyvak

Sedět na knížkách a čučet do notebooku? Pohodlná pohovka a obývací stěna s televizí je základ obývacího pokoje, ve kterém má hlavní slovo muž. Foto: Dona-shop.cz | Pinterest

Funkční zaplnění prázdného prostoru

Potřebujete kolem sebe prostor? Potřebujete volně dýchat? Chápeme, že příliš nábytku a zbytečných doplňků vás ničí. Na druhou stranu úplně bez nábytku to v obýváku také nejde. Když si dáte s výběrem záležet najdete sestavu, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Nám se třeba líbí ta obýváková stěna, ve které je dostatek skříněk se šuplíky. Schová krabičku s doutníky, fotoalbum všech krásných slečen vašeho (milostného) života i sbírku časopisů pro dospělé připomínající ty kouzelné časy.

obyvak-1

Přečíst si noviny a vypít šálek kvalitního čaje? Zavřete svou pracovnu a jděte si užít ničím nerušený relax do obýváku. Foto: Dona-shop.cz | Pinterest

Správná obývací stěna dělá obývák obývákem… tak to bylo, je a nadále bude.
O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz