Vyberte možnost Stránka

Muž v kuchyni – bez čeho se neobejde?

Muž v kuchyni – bez čeho se neobejde?
Rate this post
!AdSense – before contentPro některé muže je čas v kuchyni spojen pouze s přípravou čaje nebo otevřením lednice. Ale to jsou většinou případy mužů, kteří mají absolutní servis od své partnerky. Jsou však pánové, kteří dokáží v kuchyni dělat snadné, přesto chuťové zázraky.

Pokud i vy patříte mezi muže, kteří se nespoléhají pouze na ženský servis, pak jistě víte, že pár věcí, k vytvoření lehké večeře nebo oběda, je v kuchyni nepostradatelných. Protože i ten nejjednoduší recept vyžaduje alespoň jeden hrnec. Alespoň jeden hrnec by měl v být v každé kuchyni, i když je jejím pánem muž. A tento hrnec by měl být opravdu kvalitní!

 

Kvalitní hrnec, kvalitně připravený pokrm!

V dnešní době si snad každý zakládá na tom, aby jedl kvalitní a nejlépe BIO potraviny. Ale pokud je BIO potravina připravována v nekvalitních hrncích a pánvičkách, pak se její cenné látky vytratí a vy jíte obyčejný, v nejlepším případě připečený a v nejhorším zcela spálený, hnus.

Z kvalitním stravováním jde ruku v ruce také použití kvalitního nádobí. Těžko můžete udělat jídlo plné vitamínů a výživově cenných látek v kastrůlku po své babičce, který připaluje už v době jednoho odběhnutí od indukční desky. A to je samozřejmě další věc, hrnec po babičce v žádné moderní kuchyni fungovat nebude!

 

Staré hrnce do moderní kuchyně nepatří!

Snad v každé nové kuchyni najdete indukční desku a bez hrnce na indukci neuvaříte, a to ani kdyby jste se stavěl na hlavu. Pokud tedy chcete mít možnost zdravého vaření, je nákup nových a kvalitních hrnců jedinou možností.

 

Hrnce na vaření – jedině od odborníka!

Najít hrnce na vaření, které budou vyrobené z kvalitního materiálu není nic těžkého! Stačí když se podíváte do nabídky prověřených značek. Mezi takové značky patří například Tescoma, jejíž nabídka zahrnuje nejen klasické, ale i tlakové hrnce několika tříd. Každý si tak může vybrat tlakový hrnec Tescoma přesně podle svých potřeb!

Jaký hrnec používáte vy?

Zdroj obráku: Flickr.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.