Vyberte možnost Stránka

Kulečníkové stoly dostupné pro každého

Kulečníkové stoly dostupné pro každého
Rate this post
!AdSense – before contentZajímáte se o kulečníkové stoly?

Tak vítejte na stránkách našeho internetového obchodu s tímto sortimentem. Pořídit se kulečníkový stůl mohou i nízko příjmové skupiny. Jde o to mít pro tento výrobek dostatek prostoru.

Proč chodit do hospod a heren, když se vám nechtějí utrácet peníze za vstupné? Proč si nezahrát jen tak v pyžamu, když zrovna máte chuť si zašťouchat do koulí? Venku prší, tak proč sešlost nepozvat na tuto skvělou hru k vám domu a pěkně u vína a kulečníku probrat vše podstatné?

Kulečníkové stoly! Luxusní zábava, napětí a vzrušení může začít. Nebo se chcete jen odreagovat a relaxovat?

 

Kvalitní kulečníkové stoly! Biliard se stane vašim koníčkem

Přestože se vyrábějí kulečníkové stoly ve třech typech, tak dominuje hra karambol a pool. U karambolu se používají kulečníkové stoly bez děr a u poolu s otvory. V první variantě se koule strkají do otvorů a u druhé verze hry se snažíme o co nejvíc dotyků koulí navzájem. Rozhodně doporučujeme dát přednost kvalitě. Kulečníkové stoly si nepořizujeme jen na pár měsíců. Při správném výběru vám mohou vydržet celý život, máte doma kus pěkného nábytku. Kulečníkové stoly! Je vhodné vybírat biliardový stůl, který bude vynikat jedinečným poměrem ceny a kvality.

 

Kulečníkové stoly Pool Billiard – požitek ze hry

Kulečníkové stoly si můžete objednat samostatně nebo včetně příslušenství – koule, tága, křídy, trojúhelník i kartáč na čištění plátna bývá součástí výbavy. Pokud sháníte další doplňky, tak zavítejte do našeho internetového obchodu, a klikněte na sekci ´Volný čas´. Zde si můžete doobjednat ochranný potah, kulečníkový držák, závěsný stojan na tága a další. Kulečníkové stoly mají zpravidla rozměry cca 200x100x77 cm a váží cca 80 kg. Rámy jsou tvořeny překližkou o různých velikostech a samotné kulečníkové stoly jsou pokryté plátnem.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.