Vyberte možnost Stránka

7 mýtů o bezpečnosti

Rate this post
!AdSense – before contentKaždý člověk si připadá ve svém domově bezpečně. Jde o území, kam se přeci nikdo nedostane! Ale možná se budete divit, jak je pro případného zloděje snadné dostat se do vašeho ‘’chráněného’’ domu nebo bytu. Přečtěte si, jaké mýty ohledně bezpečnosti mezi lidmi kolují!

Obsah článku

7 nejrozšířenějších mýtů o bezpečnosti

Kterému věříte vy?

1. Vykradení hrozí jen v noci…

Zloději nejsou žádní hlupáci, a proto ví, že v noci, když jsou všichni doma, se jejich šance na úspěšný lup značně snižují. Proto vyčkávají do doby, než vy i celá rodina jdete do práce, školy… Po odchodu za denními povinnostmi je důležité byt nejen zamknout, před vykradením ochrání především zapnutí bezpečnostního systému.

 

2. Když jsem doma, nehrozí žádné nebezpečí mě ani mému domovu.

I když jste doma a spokojeně spíte, můžete být okradeni, nebo dokonce sami ohroženi lupičem. I když si mnoho zlodějů spočítá, že denní krádež bude z důvodu vaší nepřítomnosti více ‘’na pohodu’’, i tak je počet nočních krádeží dost velký. I když jste doma a jdete spát, zapněte bezpečnostní alarm, který ochrání váš dům, jeho okolí a v neposlední řadě i vás!

 

3. Zloděj bezpečností alarm lehce překoná, odpojí ho a jde krást.

Alarm namontovaný od zkušené montážní firmy nejde jen tak snadno vypnout nebo zcela odpojit. I samotné zničení by zloděj nestihl, bezpečnostní agetutura dostává signál, pokud se snaží někdo bezpečnostní systém násilím odpojit nebo zničit.

 

4. Zloděj stejně hlídce bezpečnostní agentury uteče nebo je přepere.

‘’Hoši’’ od bezpečnostní agentury nejednají se zloději v rukavičkách. Jsou to vyškolení profesionálové, kteří jsou na kontakt se zlodějem připravení i zvyklí. Umí pachatele zneškodnit několika údery, popř. zbraní, slzným plynem a to tak, aby nezpůsobili zbytečně velká zranění sobě ani zloději. Pro střežení vašeho domu je nutné zvolit zkušenou bezpečnostní agenturu, která vám garantuje výcvik svých lidí a profesionálně odvedenou práci.

 

5. Elektronické střežení je drahé a neúčinné!

Elektronické zabezpečení je v dnešní době cenově dostupné snad každé domácnosti. Každý si dokáže spočítat, že je to investice, která se vyplatí. Stačí si pouze uvědomit, co vyjde dráž, jestli instalace střežení, nebo vykradený domov.

 

6. Houkající alarm zloděje nezastaví před vykradením mého domu, bytu.

Je jisté, že houkající alarm v dnešní době už nikoho nevzruší, ale je přece důležité, aby se majiteli a bezpečnostní agentuře dalo vědět, že ve střeženém objektu je někdo, kdo tam nemá co dělat. Za ideální případ je možné označit situaci, kdy střežení dá vědět bezpečnostní agentuře a ta zloděje chytí a zajistí do příjezdu samotného majitele.

 

7. Hlídací pes je jistota!

Řešení ochrany domova zlým hlídacím psem je řešením. Ale když přijde na srovnání s elektronickým zabezpečením, tak pes jednoznačně stojí více peněz i starostí. Navíc zloději nedá příliš práce hodit přes plot jídlo s látkami na utlumení, nebo dokonce otrávené. Existuje dokonce studie, která spočetla, o kolik je hlídací pes dražší než alarm. A i představa, že má člověk zlého psa namísto toho hodného a přítulného, není příliš lákavá. Ideálním řešením je bezpečnostní zařízení a milý pejsek jako společník.

 

Jak si zajistit bezpečí pro sebe i svůj domov?

Bezpečnostní agentura  KBS Security s.r.o. je jistotou v případě, že chcete ochránit svůj domov i sebe.  Společnost KBS Security s.r.o. pracuje s členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a s vybranými členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR. Služby bezpečnostní agentury KBS najdete na stránkách Kbs-security.cz

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.