Vyberte možnost Stránka

Pánské plavky – jak vybrat?

Pánské plavky – jak vybrat?
Rate this post
!AdSense – before contentChceš v létě upoutat dámské pohlaví, ale nemáš zrovna dokonalou postavu? Mrkni, jak vybrat plavky, které tvou postavu značně vylepší!

Léto, to je doba sluníčka a plavek.

Už se jistě těšíš na záplavu odhalených stehýnek, prdelek a hlavně výstřihů. A kam jinam vyrazit než k vodě, kde se to odhalenýma holkama jenom hemží!

Dostat se do hledáčku sexy holek bude chtít buďto vypracovanou postavu nebo plavky, které odvedou pozornost od minima svalové hmoty a upozorní na tvé přednosti!

V dnešní době je trh plný různých střihů pánských plavek. Každá postava může v plavkách vypadat dobře! Je jen důležité, aby si vybral ten správný!

Obsah článku

Jak vybrat pánské plavky, které ti budou slušet?

Nejdřív je nutné zhodnotit své plusy a mínusy. Aby si pořídil plavky, které se k tvojí postavě skutečně hodí, je třeba nezaujatým okem změřit tvou postavu. Nebuď sobě příliš kritický, ale ani si příliš nefandi! Pokud svou postavu nedokážeš nezaujatě zhodnotit, pak si přizvi dobrou kamarádku, která se v módě vyzná a nebude se bát říct upřímný názor na tvé tělo.

Nebuď naivní!

I když správný střih plavek dokáže dost věcí vylepšit, rozhodně ale nečekej zázraky! V případě velké nadváhy jde těžko jedním kusem látky něco vylepšovat. Plavky ti můžou pomoci v případě drobných nedokonalostí, kompletně nové tělo ti nepřinesou plavky, ale změna životního stylu.

Pozn.: Pokud nejsi zrovna nejhubenější, ale nevadí ti to, pak máš možnost zaujmout holky vtipem. Vtipné plavky, stylu Borat ti zaručí 100% zájem!

Postava a plavky

Před tím než půjdeš nakupovat nové plavky, je nutné zjistit, jaký styl ti vlastně sluší. Možná se ti bude zdát, že je jedno, jakou máš postavu a koupíš první plavky, který tě zaujmou. Ale opak je pravdou, každé postavě nesluší volné šortky, stejně tak jako každému chlapovi nesluší slipový střih. Mrkni na pár typů ohledně výběru plavek a buď králem letošního léta!

Co se hodí pro…

1. Malou vysportovanou postavu?

Pokud jsi menšího vzrůstu, ale díky častému pohybu je tvoje tělo plné svalů, pak je třeba pouze optického zvýšení. Rozhodně se vyvaruj dlouhým volným šortkám, ve kterých ‘’utopíš’’ své krátké nohy a budeš tak vypadat ještě menší, než ve skutečnosti jsi. Tvojí volbou by měly být plavky upnutého střihu, tedy střih boxerek nebo slipů. Pokud nechceš ztratit svůj styl a volných plavek se vzdávat, vybírej vždy krátkou délku. Díky své své namakané postavě si můžeš dovolit jakékoliv barevné provedení!

2. Malou a silnější postavu?

Jsi malý a nevlastníš zrovna atletickou postavu? Pak by si měl vybírat plavky, které tě opticky nejen zvýší, ale i ztenčí. V tomto případě je nutné, aby sis našel střední cestu. Plavky ani příliš volné, ale ani upnuté, dále by vybraný kousek  neměl být ani příliš dlouhý, krátký. Volné plavky boxerkovitého střihu by pro tebe mohly být tou správnou cestou. Co se týká vzoru, pak vol jednobarevné nebo s opticky zeštíhlujícím vzorem.

plavky-gandy-1

Přečti si také: Léto se blíží! Mrkněte na letní trendy styl a vysekanou figuru Davida Gandyho!

3. Vysokou a štíhlou postavu?

Koukají ti lidi do očí se zakloněnou hlavou a své tělo bys popsal jako hubené? V nákupním centru jdi po plavkách, které ti nějaké to deko navíc opticky přidají. Jde o plavky výrazných vzorů. Ideální jsou pro tebe plavky šortkového střihu. Šortky ti uberou něco na výšce a díky pestrobarevnému vzoru i přidají na šířce.

4. Vysokou a velikou postavu?

Jsi prostě chlap jako hora? Pak je jasné, že v upnutých boxerkách by ti to příliš neslušelo. Rozhodně jdi do volných šortek delší délky. Ideální by bylo, kdyby si zvolil spíše jednobarevné s nějakým zajímavým pasem (zavazování na tkaničku apod.)

5. Vysokou, atletickou postavu?

Gratulujeme! Máš neomezené možnosti, co se plavek týká. Zvol styl, který máš rád. Tobě bude slušet cokoliv. Pokud chceš být detailista, pak vol barvy, které ‘’sednou’’tvé barvě pleti.

Jaké plavky zvolíš pro letošní sezónu ty?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.