Vyberte možnost Stránka

Pánové, víte, co si obléct do klubu?

Pánové, víte, co si obléct do klubu?
!AdSense – before contentRádi v pátek zajedete do klubu? Pokud chcete oslnit své okolí a zanechat dojem, je třeba obléct hodící a slušivý outfit. Poradíme vám, co obléct do baru!

Rádi se bavíte? Milujete společnost sexy žen a svých dobrých přátel? Chystáte se udělat tento pátek legendárním? Pak potřebujete ten správný outfit!

Ať už si jdete posedět s kámoši, okouknout sexy kočky v místním klubu nebo si jít zablbnout na diskotéku, je třeba vypadat dobře a stylově.

Jak takové úrovně oblékání dospět?

Žádné extra velké výdaje nečekejte, stylový pánský outfit do klubu zvládnete seskládat z vašeho běžného oblečení.

Poradíme vám, jak na to, aby výsledek stál za pozornost těch nejkrásnějších slečen!

Razíte se svou přítelkyní? Slaďte se

Pokud jdete v pátek večer za zábavou spolu se svou polovičkou, není od věci oblékat se spolu, aby bylo na první pohled jasné, že patříte k sobě a oba máte styl. Někdy stačí málo, jen pánský doplněk v barvě jejích šatů, nebo naopak ona může převzít mužský styl (který je mimochodem na ženách dost sexy!).

Důležité je, abyste se oba dva cítili ve vybraném outfitu dobře a pohodlně, jedině tak si budete večer plný zábavy užívat. V pohodlí neexistují kompromisy!

patek-party-muzi-02

Nenechte partnerku, aby byla ona středobodem pozornosti, i vám to může po jejím boku zatraceně slušet! Foto: Pinterest

Jak zanechat dojem?

Máte-li být v klubu alfa samcem číslo jedna, je třeba vybrat oblečení, v němž se jako alfa samec cítíte. Oblečení je důležité, ale až vaše sebevědomí tomu dá ten smrávný šmrnc. Tmavé sako s košilí nebo basic trikem udělá službu a vy budete vypadat elegantně i ve značně podroušeném stylu.

V tmavé se většina mužů cítí velmi jistě, nebojte se však opustit svou komfortní zónu a zkusit si pohrát s barevnějšími kousky.

PARTY-003

Tmavé sako je jasnou volbou, se kterou chybu neuděláte. Snese kombinování s tmavými i světlými kousky. Foto: Pinterest

Pánské outfity do klubu

patek-party-muzi-04

Pánské oblečení do klubu by v sobě mělo spojovat eleganci, pohodlí, váš styl a trochu toho mužského sex-appealu. Foto: Pinterest

patek-party-muzi-05

Vypadá to snadně! A také to snadné je! Padnoucí kalhoty, tričko bez potisku a sako či blejzr. Foto: Pinterest

patek-party-muzi-06

Snažte se, abyste v davu chlapů vynikl, na první pohled musí být jasné, že vy jste o výš, lepší, stylovější… Foto: Pinterest

patek-party-muzi-08

Jdete do košile? Slim kravata dodá na atraktivitě a pořád můžete působit ležérně! Foto: Pinterest

Co nosíte do klubu vy? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.