Vyberte možnost Stránka

Muži pod skalpelem – Plastika uší

Muži pod skalpelem – Plastika uší
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý chlap chce působit dobře, a to nejen svou vzdělaností, kariérním růstem, všeobecným rozhledem a konečně také tím, jak vypadá.

V této době už si muži dávají na péči o sebe sama mnohem více záležet, a to je jedině dobře!

Vždy však může být ještě lépe. 

Vzhled však není jen o doplňcích a padnoucím oblečení. Péče o pleť, čisté nehty, upravený účes i vous, to vše je samozřejmost denní hygieny.

Ale, co když má muž estetický problém, s nímž kosmetika nepomůže? 

Plastické operace jsou kontroverzním tématem, nedá se jim však upřít, jak moc dokáží pomoc nejen se vzhledem, ale rovným dílem i se sebevědomím.

Jak nevypadat jako Mickey Mouse?

Velké uši, odstáté uši, to dokáže zmařit šance na rande! Pokud jsou vaše uši příliš velké, je načase zjistit, jaké jsou možnosti. Chcete jít přírodní cestou? No, zklameme vás, nošení sluchátek po vzoru Otíka z legendárního filmu Vesničko má středisková na odstáté ušní boltce nepomůže. Prášky na zmenšení uší také ještě nejsou.

Co dělat? 

usi-01

Plastika uší – Otoplastika

Otoplastika je operace, která řeší odstáté uši. Principem operace je obnažení chrupavky boltců, její změkčení a modelování do esteticky žádoucího tvaru. V tomto tvaru pak musí chrupavka pevně srůst.

Plastika uší se provádí v místním umrtvení ambulantně, po provedení je třeba cca 2 týdny nepřetržitého nošení obvazu/čelenky a další měsíc pak chránit boltce jemnou čelenkou.

Klasické fungování v práci kancelářského typu je možné po několika dnech, plná zátěž fyzického charakteru po měsíci. Vše záleží na rychlosti hojení.

Plastika uší stojí zhruba 16 tisíc korun.

Čtěte také další díly seriálu Muži pod skalpelem:

Plastika Břicha

Plastika Nosu

Plastika Prsou

Facelift

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.